فروش کشمش ضایعاتی ارزان قیمت عمده خوب کارتنی

فروش کشمش ضایعاتی ارزان بصورت فراگیر در سرتاسر ایران از طریق تولید کننده های بزرگ کشمش امکان پذیر شد. کارخانه فرآوری همه نوع کشمش در خراسان و همدان. هر کارخانه تولید کننده کشمش، ضایعاتی دارد نظیر دم کشمش برای دام و آبزیان و کشمش ضایعات ارزان. قیمت عمده این محصولات جنس خوب در کارخانه چقدر است؟

فروش کشمش ضایعاتی ارزان

مشاوره خرید و فروش کشمش ضایعاتی ارزان

  1. چه کشمشی بخریم بهتر است؟
  2. کشمش باکیفیت بخریم بهتر است یا درجه دو و ۳؟
  3. قیمت ارزانترین مدل کشمش چقدر است؟

برای جواب دادن به این سوالات باید ابتدا مشخص کنیم بازار هدفمان کجاست و چیست؟

کشمش درجه یک خوب معلوم است که گرانترین می باشد و برای صادرات عالی، اما نوع کشمش ارزان درجه ۳ که پرفروش ترین محصول یک کارخانه کشمش نیز می باشد بی کیفیت است و بسیار ارزان.
اینکه چه بخریم بستگی به بازار هدف دارد و نوع مصرف نهایی کشمش.
مثلا اگر کشمش قرار است در کشور های خارجی برای تهیه الکل و در ایران برای تولید شیره انگور، سرکه و… استفاده شود.
بهترین گزینه خرید و فروش کشمش ضایعاتی ارزان است که حتما آفتابی باشد.

فروش کشمش ضایعاتی ارزان

فروش کشمش ضایعاتی ارزان آفتابی صادراتی

برای این گونه کاربرد ها که ذکر شد، با استفاده از ضایعات کشمش نیز می توان به هدف خود رسید و سود دهی مناسبی نیز خواهد داشت بدلیل عدم نیاز به بسته بندی.
کشمش آفتابی ضایعاتی ارزان بهترین گزینه می باشد برای کاربردهایی مثلا سرکه و… چون سالم است و افزودنی نداشته و فرایند تخمیر آن سریع تر انجام خواهد شد و حتما محصول نهایی را می توان از آن استخراج نمود.
اینجاست که در این مورد کیفیت اهمیت پیدا نمی کند و قیمت هم بس که پایین است نسبت به محصول گرانی که در نهایت تولید می شود که اصلا جایی برای بحث قیمت نیز نمی ماند.
حقیقتا به مفت می توان ضایعات کشمش ارزشمند را خرید و با فراوری آن ها با استفاده از صنایع تبدیلی سود بسیار زیادی کسب نمود و حتی مستقیم همین ضایعات را صادر نیز نمود.
گوارای وجودتان.

فروش کشمش ضایعاتی ارزان

فروش کشمش ضایعاتی خوراک دام و آبزیان

البته یک محصول ویژه از ضایعات کشمش مخصوصا دم آن، تولید می گردد که بسیار برای دام و آبزیان مفید می باشد و ارزان نیز هست. این محصول را کشمش حلوایی می گویند، بسیار سالم بوده و مقوی
کشمش ضایعاتی خوراک دام در این زمینه یک مشاوره عالی می باشد.
اما اگر بازار هدفمان، از کشمش برای مصرف خوراکی استفاده نماید در آن صورت است که کیفیت کشمش از اهمیت بیشتری برخوردار می شود نسبت به قیمت آن.
مخصوصا با توجه به کم شدن آمار و ظرفیت تولید کنندگان کشمش صادراتی در ایران قیمت جنس خوب صادراتی مثل قبل ها پایین نخواهد بود.

در هرصورت برای شما بهترین ها را در هرمدلی در کارخانه موجود داشته و می توانید خرید متفاوت را از این تیم تجربه نمایید. با مدیر فروش مجموعه می توانید تماس بگیرید برای مشاوره و خرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما