کشمش منقا آب جوشی کاشمر ویژه صادرات به هند

از مهمترین تجارت هایی که امروزه در زمینه انواع کشمش منقا آب جوشی انجام می پذیرد، صادرات ویژه این محصول از کاشمر به هندوستان که یکی از شلوغ ترین و پر مصرف ترین کشورها می‌ باشد، است.

کشمش منقا

کشمش های ایرانی امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند و آن هم به علت برتری هایی است که محصولات ایرانی از نظر سلامت و کیفیت نسبت به کشمش سایر کشورها دارا هستند.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به هند

در حال حاضر صادرات این محصول بسیار گسترده تر از هر زمان دیگر انجام می پذیرد و به دلیل آن که صادرات این محصول در کنار صادرات کشمش طلایی ایران رو به افزایش می باشد، تولیدات آن نیز در داخل کشور بیشتر انجام می پذیرد.

البته محصولاتی که توسط تولیدکنندگان ممتاز تولید می ‌شوند و تمامی استانداردها برای آنها در حین تولید، بسته بندی و نگهداری رعایت می گردد، به عنوان محصولات صادراتی برتر شناخته می ‌شوند.

امروزه انواع متفاوتی از کشمش ها به کشورهای خارجی صادر می گردد و کشمش منقا نمونه ای بارز و برتر از آنها می باشد.

از مهمترین ویژگیهای کشمش های منقا آب جوشی این است که هم از روش ‌های استاندارد برای تولید آنها استفاده شده است و در نتیجه از سلامت کامل برخوردار می باشند و به عنوان نوعی خشکبار ارگانیک می توان روی آنها حساب کرد و هم این که به دلیل استفاده از فرآیندهای تولید برتر در تولید این محصولات، محصولات نهایی از رنگی زیبا تر برخوردار می ‌باشند و این کشمش ارگانیک نوعی مشتری پسند تر از خشکبار به شمار می آیند.

از دیگر ویژگی ها و برتری های کشمش های منقا این است که اندازه های درشت تر دارند و به عنوان نوعی خشکبار آجیلی شناخته می شوند.

این محصولات از بهترین انگور ها یعنی انگورهای ریش بابا و انگور رطبی تولید گشته اند و هم ارزش غذایی فوق العاده ای دارند و هم این که خواص زیادی در آنها موجود می باشد.

بسیاری از ما تصور می ‌کنیم که کشمش فقط به عنوان نوعی تنقلات کاربرد دارد، در صورتی که این گونه نبوده و این محصول در صنایع غذایی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین در برخی از مناطق کشور از این محصول در بخش آشپزی و در تهیه خوراکی های خاص بسیار استفاده می‌ گردد.

اما از متفاوت ترین کاربرد های این محصول با رنگ های زرد، قهوه ایی تیره و روشن قرار دادن آن در برنامه غذایی پرندگان زینتی در کنار مصرف انسانی، در هند می باشد که از جالب ترین کاربرد های این محصول نیز می باشد و در ادامه به طور مختصر به این قضیه اشاره ای خواهیم داشت.

کشمش منقا

آیا طوطی ها می توانند کشمش بخورند؟

همانطور که در جریان هستید نگهداری کردن پرندگان زینتی و سخنگو مانند طوطی ها در بخش خانگی بسیار رایج می باشد؛ این پرندگان نیز به غذای خاص خود نیاز دارند، حال می خواهیم ببینیم آیا طوطی ها می توانند کشمش بخورند یا خیر؟

بیشتر بخوانید: کشمش سبز آجیلی

جزو مهمترین ویژگی هایی که طوطی ها به عنوان یکی از محبوب ترین پرنده ها دارا می باشند این است که از رفتار انسان بسیار تقلید می کند، به همین دلیل همانند انسان خوراکی های مختلفی را می تواند مصرف کند.

از آنجایی که طوطی ها اغلب در بخش خانگی نگهداری می ‌شوند، بیشتر محصولاتی که به منازل ورود پیدا می‌ کنند، قابل قرار گرفتن در برنامه غذایی این پرنده زیبا می باشند.

کشمش ها به عنوان رایج ترین خشکبار ایرانی در اکثر منازل موجود هستند؛ از طرفی حتی درشت ترین نوع این محصول دارای اندازه‌ های مناسب می باشند که طوطی به راحتی می ‌تواند آنها را مصرف کند.

همچنین این محصول خوش طعم و لذیذ می باشد و ارزش غذایی فوق العاده ای داشته و محصولی کاملاً طبیعی است که با خوردن آن هم نیاز غذایی پرنده برطرف می‌ شود و هم آن که پرنده به خوردن این محصول علاقه نشان می دهد.

و البته سلامت پرنده نیز به خوبی حفظ می شود؛ بنابراین می تواند یک محصول مناسب جهت استفاده به عنوان خوراک طوطی باشد.

از جمله نکاتی که در این زمینه حتماً باید در نظر داشته باشید این است که نباید طوطی ها در خوردن کشمش زیاده روی کنند و در صورتی که به طور مرتب و به مقدار زیادی محصول در برنامه غذایی مصرف کننده قرار بگیرد، بدون شک عوارضی در پرنده به وجود خواهد آمد.

به جای این کار بهتر است که کشمش گهگاهی در برنامه غذایی پرنده وارد شود، مورد دیگر این است که شما باید به سلامت کشمش منتخب برای طوطی اهمیت دهید و نوع ارگانیک و تازه این محصول را به این منظور انتخاب کنید.

پس با توجه به صحبت‌هایی که در بالا شد، می ‌توان نتیجه‌گیری کرد که این کشمش می‌ تواند یک محصول مناسب برای پرنده هم باشد و ارقام مختلفی از این محصول را می توان به این منظور استفاده کرد.

در صورتی که شما کشمش را برای پرنده لازم داشته باشید، نیازی نخواهید داشت حتماً نوع درجه یک و عالی آن را خریداری کنید، بلکه انواع ریزتری از این محصول موجود هستند که گزینه ‌های بهتری برای پرنده به شمار خواهند آمد.

از طرفی با قیمتهای بسیار مناسب می توانید این محصولات را خریداری کنید، در عوض مقوی ترین خوراکی را در اختیار پرنده قرار می دهید.

بنابراین استفاده کردن از کشمش برای تامین نیاز غذایی پرنده گزینه ای مناسب می باشد که امروزه به صورت تجربی به تایید رسیده است.

کشمش منقا

خرید بهترین کشمش ایرانی

همه ما به خوردن کشمش علاقه مند هستیم، بهترین کشمش های ایرانی تقاضای خرید بیشتری در مقایسه با میوه های خشک شده و تنقلات دیگر دارند و این امر باعث شده تا امروزه بازار خرید انواع کشمش ایرانی رونق خوبی به خود بگیرد.

بیشتر بخوانید: بیشترین تولید کننده کشمش کدام شهر است

کسانی که همیشه از کشمش استفاده می کنند، اغلب اوقات در جستجوی خرید مرغوبترین نوع کشمش می باشند؛ این محصولات به فراوانی در بازار ها بیدار می شوند اما برای خرید مطمئن محصولات شما لازم است که خرید را از طریق یک مرکز معتبر انجام دهید.

در کارخانه کشمش کاشمر به عنوان یکی از واحد های فروش خوش سابقه می توانید انتخابی موفق تر داشته باشید و با خرید کشمش های ایرانی به طور مستقیم حداقل قیمت ها را بابت آنها بپردازید؛ به این منظور می توانید مستقیماً با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما