چیزهایی مهمی که برای صادرات کشمش سبز ایران حتما بدانید

منطقه ای خوش آب و هوا با تاکستان های فراوان در شرق ایران یا همان شهرستان کاشمر، تامین کننده کشمش سبز درجه یک برای کل کشور می باشد که امروزه محصولش در جهان شناخته شده و ممتاز است. در این مقاله هر چیزی که برای صادرات کشمش سبز بلند ایرانی باید حتما بدانید به طور مختصر بیان می شوند، پس با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات کشمش سبز

اگرچه امروزه کشمش سبز کاشمر محبوبیت زیادی در داخل کشور دارد، اما به نسبت بیشتری در بازارهای خارجی محبوبیت یافته است؛ این حقیقت را از روی میزان صادرات سالانه این محصول می توان متوجه شد.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به ترکیه

کشمش سبز کاشمر تنها محصولی است که به عنوان خشکبار ایرانی در سطح جهان محبوبیت و شهرت کسب کرده است، به طوری که این محصول در ردیف معروف ترین محصولات در جهان شناخته می شود، بنابراین می طلبد در مورد کشمش سبز صادراتی ایران و جایگاه آن در بازار بین الملل دانش و معلومات بیشتری بدست آورد.

این محصول در حال حاضر در رقابت با کشمش های ترکیه و آمریکایی قاپ را ربوده و در بسیاری از مواقع نمونه ای برتر از خشکبار ایرانی شناخته می شود، همانطور که در نمودار فوق الذکر که مربوط به سال 2018 است می بینید، ترکیه با اقتدار و بعد از آن آمریکا بزرگترین تولید کنندگان کشمش جهان می باشند، اما جالب است بدانید خود این قدرت های تولید کشمش جهان در بعضی انواع کشمش وابسته به کشور ما می باشند که بارز ترین آن ها کشمش سبز کاشمر و کشمش طلایی کاشمر می باشند.

جایگاه کشمش قلمی ممتاز کاشمر تا اینجا تبین شد، نکته مهم بعدی اینکه که برای صادرات این محصولات معمولا نوع درجه یک کشمش های سبز کاشمر انتخاب می گردند که به هیچ عنوان شما کشمش معیوب در بین آنها مشاهده نخواهید کرد، همچنین به یکدست بودن محصول بسیار اهمیت داده می شود و کشمش هایی که در یک دسته قرار می گیرند هم از لحاظ رنگ و هم از نظر اندازه بررسی شده ‌اند و شبیه ترین محصولات در یک دسته قرار می گیرند.

صادرات کشمش سبز

محصولات ذکر شده نه تنها جزو تازه ترین کشمشها هستند، بلکه از سلامت کامل برخوردار می باشند و مورد تایید بهداشت مواد غذایی هستند، داشتن گواهینامه iso9001 نیز بسیار اهمیت دارد که در این باب فقط کارخانه کشمش کاشمر توانسته مجوز های مربوطه را کسب نماید و چیزی که بسیار مهم است نترسیدن از قیمت کشمش سبز می باشد، همانگونه که در لیست قیمت کشمش سبز امروز می بینید، این محصول گران ترین کشمش ایران است اما تجار مهترم نترسند با توجه به بی رقیب بودن آن مشتریان خارجی مشتاقانه از قیمت آن استقبال می نمایند.

بیشتر بخوانید: بهترین کشمش سبز ایران

این محصولات از فرآیندهای سالم و بیشتر از روش سایه خشک تولید شده اند؛ برای صادرات این محصول مراحل مختلفی پشت سر گذاشته می شود و بازاریابی محصول، بسته بندی کردن، حمل و نقل، انجام امور مربوط به گمرک و امور اداری از مهمترین مواردی هستند که قبل از صادرات محصول باید تدارکات لازم برای آنها در نظر گرفته شود؛ به عبارت دیگر برای یک صادرات موفق ابتدا باید بازارهای خرید این محصول شناخته شوند.

در مورد موضوع حمل نقل چیز مهمی که باید بدانید آن است که کارشناسان این شرکت مخصوصا برای ترکیه راه های کم هزینه ایی را بلد هستند که بسیار به نفع خریدار تمام می شود و در لینک مربوطه بیان گشته و در مورد کشمش سبز بسته بندی شده مناسب برای صادرات نیز نکات مهمی ارائه گشته است.

بیشتر صادرات این محصول در مقادیر عمده انجام می پذیرد و صادرات از مهمترین تجارت ها در زمینه کشمش ایرانی می باشد که این روزها رونق خوبی گرفته است و دلیل دیگر آن نیز بخاطر مزایای استفاده از این خوراکی است.

صادرات کشمش سبز

کشمش و سرماخوردگی

از شایع ترین بیماری های فصلی که حتی در گرم ترین فصل سال هم امکان ابتلا به آن وجود دارد، سرماخوردگی می باشد؛ حال می خواهیم ارتباط کشمش و سرماخوردگی را بررسی کنیم و به این نتیجه برسیم که خوردن کشمش هم قبل از ابتلا به سرماخوردگی و هم در دوران ابتلا به آن می تواند مفید باشد.

بیشتر بخوانید: فروش کشمش سبز صادراتی

کشمش به دلایل مختلفی قادر به تقویت بدن می باشد و از ابتلا به بیماری ‌های گوناگون جلوگیری به عمل می آورد؛ از طرفی در درمان آنها تاثیر گذار است.

از مهمترین دلایل این امر این است که کشمش دارای طبعی گرم می باشد و همین مسئله از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است و تجربه نشان داده که محصولات با طبع گرم همگی می توانند در درمان سرماخوردگی تاثیرگذار باشند.

از طرفی، با وجود اینکه کشمش تازه دارای ارزش تغذیه ای بالایی می باشد، اما این محصول بسیار مفید است و در نتیجه در درمان عفونت تاثیر گذار می باشد.

مورد دیگر به ارزش غذایی نهفته در این محصول مربوط است و به دلیل داشتن مواد مفید زیاد مانند عناصر لازم برای بدن و ویتامین های گوناگون می تواند منجر به تقویت بدن شما شود و به این ترتیب از ابتلا به سرماخوردگی جلوگیری و در درمان آن بسیار موثر است.

از مهمترین تاثیرات خوردن کشمش این است که منجر به تقویت بدن مصرف کننده می گردد.

سرماخوردگی از شایع ترین بیماری ها می باشد که بیش از هر بیماری دیگر به آن مبتلا می شویم و برای درمان آن به تغذیه سالم نیاز داریم که کشمش در این زمینه می تواند به خوبی نقش ایفا کند و محصولی عالی است که حتماً با خرید و مصرف آن احساس رضایت خواهید داشت.

استفاده بیش از حد از این محصول به معنای تاثیر پذیری بیشتر از آن نمی باشد، بلکه حتی در زمان بیماری هم باید کشمش به درستی مورد استفاده قرار بگیرد و فراموش نکنید که مصرف زیاد این محصول می ‌تواند عوارض دیگری به دنبال داشته باشد.

کشمش نه تنها در درمان سرماخوردگی بلکه در درمان بسیاری از بیماری های دیگر نیز اثرگذار می باشد و محصولی است که ارزش قرار گرفتن در برنامه غذایی را دارا می باشد و شما نیز در صورتی که به سلامت غذایی خود اهمیت می دهید، لازم است که این محصول را در برنامه غذایی خود وارد کنید.

صادرات کشمش سبز

تامین کشمش سبز کاشمر

از آنجایی که امروزه نیاز زیادی به محصول کشمش سبز کاشمر احساس می ‌گردد، برای تامین این محصول از روش های مختلف استفاده می شود و مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند، به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان از روش های مختلفی به این منظور استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: قیمت هر کیلو کشمش سبز در امروز

در حال حاضر تامین اصلی کشمش سبز قلمی توسط تامین‌کنندگان اصلی انجام می پذیرد و حتی نیاز مراکز فروش کوچکتر از طریق این واحدها تامین می شود.

در مراکز فروش اصلی بیشترین سفارش ها را به طور عمده عرضه می شوند و با هیچ گونه محدودیت فروش در این مراکز روبرو نیستیم و خریدارانی که این محصول را در تناژ بالا نیاز دارند می توانند از طریق همین مراکز اقدام کنند.

در حقیقت امروزه انواع گوناگونی از کشمش ها عرضه می ‌شوند؛ اما روی صحبت ما با محصولات کاشمری می باشد که به عنوان نوعی کشمش آجیلی طرفداران بیشتری دارند.

اگر به یک مرکز خرید معتبر برای تهیه محصول کشمش نیاز دارید تا با خیالی آسوده اقدام به خرید ممتاز ترین کشمش ها کنید، از طریق همین فروشگاه اینترنتی می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کرده و محصول را به طور مطمئن و ارزان تر از هر مرکز دیگر تهیه کنید.

صادرات کشمش سبز

محصولاتی درجه یک و ممتاز در این مجموعه عرضه می شوند که از نهایت کیفیت برخوردار بوده و خریداران همیشه از خرید آنها خرسند بوده اند، برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برقراری تماس با مشاوران فروش ما از طریق همین سایت می توانید اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما