قیمت عمده کشمش مویز ازبک بی هسته

قیمت عمده کشمش مویز ازبک برای صادرات و بازار داخل چقدر است؟ کشمش مویز ازبکستان در بازار بین المللی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است این نوع کشمش که به مویز ازبک شناخته می شود، به دلیل ارگانیک بودن، قیمت های پایین و بی هسته بودن بسیار مشتری پسند می باشد، بهترین راه برای خرید عمده آن از وارد کننده دست اول چگونه است؟

قیمت عمده کشمش مویز ازبک برای صادرات

قیمت عمده کشمش مویز ازبک

همه تاجران بین المللی می دانند که مویز ازبک یکی از محصولات اصلی صادراتی ازبکستان است.
این نوع کشمش یکی از محصولاتی است که به صورت عمده در کشور ازبکستان تولید و مصارف آن بیشتر در آسیا، اروپا و کشور های عربی می باشد.کشور ما نیز جزو مصرف کنندگان این خشکبار می باشد و مشتریان بسیار زیادی دارد در داخل.

جالب است که بدانید که کشور ما بدلیل امنیت بالایی که دارد، مسیر ترانزیت این کشمش به بسیاری از کشور ها می باشد. اما مهم است که حتما برای صادرات آن کشور های دیگر رقم کشمش ترگانیک اصل آن را خریداری نمایید.

گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس در کنار تولید انواع کشمش ایرانی، یکی از بزرگترین وارد کنندگان مجوز دار این محصول نیز می باشد.

قیمت عمده کشمش مویز ازبک برای بازار داخلی

قیمت عمده کشمش مویز ازبک

در کشور ما انواع کشمش تولید می شود و واردات مویز ازبک از راه قانونی با مشکلاتی مواجه می شود و تجار بسیار زیادی به دلیل عدم دسترسی به محصول باکیفیت برای واردات، از تجارت این محصول دست می کشند،مشکلی که گروه تولیدی تجاری فرا سیناپس برای آن چاره اندیشی نموده است و توان آن را دارد که با قیمت مناسب این کالا را تامین و مستقیم وارد نماید.
گروه بازرگانی ما آمادگی دارد انواع کشمش مویز هسته دار و بدون هسته را در بهترین کیفیت عرضه مستقیم نماید.
به تماس با ما سایت مراجعه نمایید لطفا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما