بازار کشمش مویز ارگانیک اصل

مویز کاملا ارگانیک و اصل به بازار عرضه مستقیم شد. مشخصات کشمش مویز که صدرصد ارگانیک باشد چیست؟مویز بی دانه بهتر است یا دانه دار؟
بدون شک یکی از مفید ترین محصولات خوراکی با توجه به خاصیت های کشمش نظیر ضد سرطان بودن، آهن بالا و ضد آلزایمری که این فراورده دارد جایگاه آن را برای کشور های پیشرفته نسبت به سایر اقلام غذایی افزایش داده است.
این با ارزش بودن آنقدر چشمگیر بوده که باغث شده کشورهای اروپایی و حتی آمریکا به کاشت انگور و اسطحصال کشمش از آن روی آورند.
لیست کشور ها با توجه به رتبه آن ها در تولید:

  1. ایتالیا
  2. چین
  3. آمریکا
  4. فرانسه
  5. اسپانیا
  6. ترکیه
  7. ایران

نکته جالب در این رتبه بندی این می باشد، درست است که ایران رتبه هفتم را دارد اما با توجه به اقلیم آن و پرورش ارقام خوشمزه انگور، طعم کشمش های آن با سایر کشور ها متفاوت و بنظر مشتری پسندتر می باشد و حتی اروپایی ها هم به آن علاقه بیشتری دارند.
اما نکته اینجاست که مشتریان اروپایی به ارگانیک بودن محصولات نیز اهمیت ویژه ای می دهند و اکثر کالا ها و کشمش هایی که از ایران به آنجا ترانزیت می شود برگشت می خورند آلوده بودن به گوگرد و استفاده از سموم و انواع کود های شیمیایی دلیل این اشکال است.
مگر در ایران کشمش ارگانیک تولید نمی شود اصلا؟
برای این که نیاز به سم پاشی نباشد باید انگور را در مناطق کوهستانی کاشت و بیشتر انگور های سیاه در این مناطق عمل می آیند.
در جاهایی که هوا سرد است حشراتی که به انگور ها آسیب می زنند کمتر هستن و آلودگی آن ها نیز کمتر می باشد از این روست که نیازی به سم پاشی نیست.
انگور سیاه را معمولا تبدیل به مویز می کنند و نیازی به دود گوگرد هم ندارد.
از این روست که گروه تولیدی تجاری فراسیناپس تنها شرکتی می باشد که به این ویژگی ها توجه نموده و بهترین مویز صدرصد ارگانیک را (البته در تناژ محدود) به شرط آزمایش و بصورت فروش تضمینی به بازار عرضه نموده است.
برای اطلاع کامل از مشخصات کالا و روش عقد قرارداد در اسرع وقت به تماس با ما سایت مراجعه نموده و با مدیر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.
سپاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما