4800 کارتن کشمش سبز پیکامی کاشمر بسته بندی و آماده فروش

از مهمترین خشکباری که جایگاه خود را در میان محصولات مشابه به درستی حفظ کرده، کشمش سبز پیکامی بسته بنده شده کاشمر است؛ این محصول که در نهایت سلامت و بهداشت تولید می شود، در سفارش های کلان قریب 4800 کارتن از قبل بسته بندی و آماده بارگیری و فروش دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کشمش سبز پیکامی

کارتن 5 کیلویی کشمش های سبز برای بازار داخلی، تنها میوه خشک شده ای است که هیچگاه مصرف آن کاهشی نخواهد بود، اتفاقاً به مرور این زمان شاهد افزایش استفاده از این محصول می باشیم؛ زیرا مصارف آن فقط محدود به جمعیت داخل کشور نمی شود، بلکه از طریق صادرات، کشمش سبز پیکامی کاشمری به بسیاری از نقاط گوناگون جهان را پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز پیکامی

بر اساس موارد گفته شده در بالا، در حال حاضر تولید کشمش صادراتی کاشمر در کشور بیشتر انجام می پذیرد و علاوه بر تولیدات این محصول به صورت سنتی، با استفاده از تکنولوژی های گسترده ای که برای این کار فراهم آمده ‌اند و در شرکتها و کارخانجات تولید کننده نیز اقدام به تولید این محصول می شود.

در حقیقت کیفیت بالا و سلامت کامل محصولات کارخانه کشمش کاشمر باعث شده تا همیشه در ردیف بهترین کشمش ها در جهان شناخته شوند.

امروزه این محصولات تقریباً به طور کامل در قالب بسته بندی های فانتزی که برای آنها در نظر گرفته می شود، عرضه می شوند؛ این محصولات کاملا بررسی شده هستند و هر بسته از آنها حاوی یک نوع کشمش درجه بندی شده می باشد.

این کار علاوه بر آنکه نگهداری کشمش ها را بسیار آسان می کند، باعث می شود که فروش آنها راحت تر انجام شود؛ از طرفی به دلیل آنکه در هر بسته مقدار مشخصی از محصول وجود دارد، گاهی اوقات به جای آن که خریدار نهایی عنوان کند که چند کیلو کشمش می خواهد، می تواند نیاز خود را با واحد بسته بندی بیان کند و تعداد کارتون های کشمش مورد نیاز خود را بیان کند.

کشمش سبز پیکامی

کشمش های کاشمری نوعی محصول خشکبار همه چیز تمام می باشند که در حین تولید آنها نیاز مشتری در نظر گرفته شده است و هر آنچه که باید یک کشمش خوب باید در خود داشته باشد این محصولات دارا می باشند.

این موارد باعث شده تا همیشه خرید این محصول با رضایت مصرف کننده همراه باشد؛ به همین علت است که امروزه اگرچه تولید کشمش در نقاط دیگری از کشور هم انجام می گیرد؛ اما محصولات کاشمری از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

در آجیل فروشی ها که تمایل دارند بهترین نوع آجیل را به مشتریان خود عرضه کنند؛ بیشتر اصرار بر فروش محصولات کاشمری می باشد.

در میان محصولات ایرانی مختلف نوع کاشمر از کیفیت بیشتری برخوردار بوده و این امر باعث محبوبیت بیشتر آنها نیز شده است.

محصولات مختلفی امروزه در کاشمر تولید می ‌شوند اما کشمش سبز پیکامی کاربرد بیشتری در جهت مصارف آجیل دارد و این امر نیز به علت خوشمزه بودن محصول و داشتن سایز درشت و قد کشیده است.

کشمش سبز پیکامی

کشمش بی دانه پاک شده

همه ما به خوبی با ارقام مختلف کشمش آشنا هستیم و به خوبی می توانیم تشخیص دهیم که کشمش پاک شده با کشمش پاک نشده چه تفاوت هایی دارد، همچنین نوع بیدانه این محصول محبوب تر می باشد؛ پس بی ‌دلیل نیست که بیشترین توجه ها به سمت این گونه محصولات جلب می ‌شود.

بیشتر بخوانید: قیمت هر کیلو کشمش سبز امروز

وقتی اقدام به تولید کشمش سبز صادراتی می شود، به طور طبیعی بخشی از محصول شامل ضایعاتی مانند ساقه کشمش و چوب های اضافی مربوط به خوشه انگور می باشند و ضرورت دارد که محصول مورد نظر پاک شده باشد.

محصولاتی که به بازارها راه پیدا می کنند همگی پاک شده نیستند، بلکه پاک کردن محصول یک عمل ضروری برای آنها به شمار می آید که پس از تولید کشمش باید بر روی آنها انجام شود.

گاهی اوقات این کار توسط نیروهای انسانی و گاهی با کمک دستگاه های مخصوصی که برای این کار ساخته شده انجام می گیرد.

پاک کردن محصول از آن جهت اهمیت دارد که همه ضایعات به موارد گفته شده مربوط نمی شود، بلکه گاهی اوقات به علت آنکه تولید کشمش در معرض هوای آزاد انجام می پذیرد ممکن است محصولاتی که از سلامت کامل برخوردار نیستند، در آن موجود باشند؛ برخی از آنها ممکن است به علت های مختلف تغییر رنگ داده باشند و یا آن که دچار خرابی و کپک زدگی شده باشند.

کشمش سبز پیکامی

بنابراین بسیار اهمیت دارد که چنین محصولاتی از داخل محصول نهایی جداسازی شوند؛ وقتی صحبت از محصولات درجه یک می شود، منظور محصولی پاک شده و فاقد هرگونه از موارد گفته شده می باشد؛ محصولات صادراتی نیز باید حتما این ویژگی ها را داشته باشند.

بیشتر بخوانید: بهترین کشمش سبز ایران

در بسیاری از مناطق تولید کننده کشمش در کشور، عمل پاک کردن کشمش به خوبی پشت سر گذاشته می ‌شود و محصولات از این نظر به خوبی مورد توجه قرار گرفته اند.

اگرچه پاک کردن یک مرحله اضافی از نظر تولید کننده به شمار می آید که این کار با مصرف هزینه های خاص خود همراه می باشد؛ اما فواید زیادی هم به همراه دارد و نتیجه آن تولید یک محصول با کیفیتی چندین برابری می باشد.

در نتیجه کشمش صادراتی بسته بندی شده که پاک شده اند، با قیمتهای بهتری در بازار ها عرضه می شوند؛ این ویژگی حتی اجازه می ‌دهد که درجه بندی کردن محصولات نیز قابل انجام باشد و کشمش های پاک شده به عنوان محصولات درجه یک و برترین کشمشها شناخته شوند.

کشمش سبز پیکامی

مرکز خرید کشمش مرغوب

خشکباری که در بخش خانگی به عنوان تنقلات و آجیل مورد مصرف واقع می شوند، بیشتر از نوع مرغوب می باشند؛ از این رو در مراکز خرید کشمش، محصولات درجه یک و ممتاز همیشه فروش بیشتری داشته و فروشندگانی برگ برنده را دارند که به مشتریان خود خدمات بهتر و بیشتر و بدرد بخوری ارائه نمایند.

بیشتر بخوانید: خرید مستقیم کشمش سبز

و اما دلیل آن که در مجموعه کارخانجات کشمش فراسیناپس پارت های 4800 کارتنی از این محصول همیشه از قبل آماده و کنار گذاشته شده است نیز ارائه خدمات خوب به مشتریان صادراتی می باشد زیرا که با توجه به ابعاد کارتن 5 کیلویی کشمش سبز، هر 4800 کارتن می تواند تا 24 تن از حجم هر کانتینر 20 فوتی را تکمیل نماید که برای صادرات مقرون بصرفه تر است؛ البته برای مشتریان داخلی نیز تمهیداتی نیز در حد تکمیل یک خاور کشمش یا یک نیسان کشمش نیز دیده شده است

در مراکز فروش کشمش ارقام مختلفی از این محصول را با درجه بندی گوناگون می توان تهیه کرد، کشمش سبز پیکامی کاشمر محصولی است که بیشتر اوقات فقط به منظور مصارف آجیلی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید در لیست قیمت کشمش سبز نرخ درجه بندی آن را ببینید.

این محصول در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین و محبوب ترین نوع کشمش به شما معرفی می گردد که ارزش غذایی فوق ‌العاده و خواص درمانی نامحدود در آن موجود است و به عنوان یکی از سالم ترین خشکبار ایرانی می توانید آن را در نظر داشته باشید.

در این مجموعه به عنوان یک مرکز خرید معتبر در زمینه فروش محصولات ایرانی، شما می توانید کشمش سبز کاشمر را با بهترین قیمتهای روز خریداری کنید.

کشمش سبز پیکامی

فروش محصولات در این مجموعه با تضمین کیفیت و به طور مستقیم انجام می شود؛ بنابراین بهترین محصولات با مناسب ترین قیمت های روز به شما عرضه می شوند.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به ترکیه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما