قیمت فروش ضایعات فله کشمش کاشمر

قابل توجه کارخانجات و صنایع مواد غذای، ضایعات کشمش کاشمر و ملایر فله با قیمت استثنایی روانه بازار شد.ارزان ترین نوع کشمش به چه مصرفی می رسد؟شیره و سرکه از چه کشمشی تولید شود بهتر است؟
کارخانجات مواد غذای تولید سرکه، شیره، کیک و شیرینی که نیاز به مواد اولیه باکیفیت دارند و البته قیمت بسیار ارزان اولین مشتریان ضایعات کشمش در بازار داخلی می باشند و البته که مصارف زیر پله ای دیگری هم دارند و این بیشتر بخاطر قیمت بسیار پایین می باشد که می توان گفت حتی هزینه تولید کشاورز هم نمی شود.
جالب است که بیشتر اشخاص فکر می کنند که شیره از انگور گرفته می شود در واقع این اتفاق می افتد اما نه همیشه، زیرا که نهایت فصل تولید انگور در سال ۱ ماه می باشد و اگر قرار باشد یک واحد تولیدی فقط از انگور شیره و سرکه تولید کند که باقی سال را باید بیکار باشد!
و این توجیه اقتصادی ندارد بنابراین در کل سال کشمش موجود می باشد آن هم از نوع ارزان، چون کشاورزی ما سنتی بوده و ضایعات بسیار زیادی تولید می کند.
و بنابرین کارخانجات مبادرت به تولید شیره از کشمش می نمایند یا در طول سال کالا های مشابه ای تولید می کنند مثل رب انار در فصل انار و…
اگر واحد تولیدی شما ضایعات ارزان نیاز دارد در هر زمان و در تمام نقاط ایران می توانید قیمت از همکارانمان دریافت کنید و برای خرید ضایعات اقدام نمایید.
در آینده نزدیک نگاهی متفاوت از فراسیناپس بازار مواد اولیه را متحول خواهد نمود
تماس یا ما سایت برای ثبت نظر و سفارش شما طراحی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما