قیمت کشمش سبز درجه ۱ کیلو چنده امروز؟

محبوب ترین خشکباری که بیش از هر میوه خشک شده دیگر به منازل ما راه پیدا می کند کشمش است، کشمش درجه یک به عنوان ممتاز ترین محصول از محبوبیتی ویژه برخوردار می باشد؛ در اینجا می ‌خواهیم بدانیم که لیست قیمت کشمش برای هر کیلو در سفارشات عمده با درجات مختلف، دقیقا چنده؟ پس با ما همراه شوید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کشمش سبز درجه 1

اگرچه امروزه گونه‌ های مختلفی از انگور در کشور ما تولید می شوند، اما فقط انگور های سفید بی دانه و سایر ارقام این محصول هستند که سبب خوشنام شدن کشور در زمینه صادرات کشمش شده‌ اند.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به آذربایجان

این محصول در بازارهای جهانی با قیمت بسیار مناسب تری خریداری می‌ شود و صادرات آن با ارزآوری بیشتری همراه می باشد؛ به همین علت بیشتر تمرکز تولیدکنندگان بر روی صادرات آن می باشد.

امروزه اگرچه تولید کشمش سبز بدون هسته کم و بیش در کشورهای دیگر نیز انجام می پذیرد؛ اما هنوز هم کشمش سبز قلمی ایرانی به عنوان یک محصول بی نظیر از محبوبیتی ویژه برخوردار است.

بنابراین با توجه به صحبت ‌هایی که در اینجا شد، قیمت های متفاوتی می توان برای این محصول اعلام کرد؛ مثلاً قیمت نوع صادراتی این محصول در بازارهای خارجی قطعاً بیشتر است؛ اما وقتی شما محصول را به طور مستقیم از تولید کننده تحویل میگیرید این قیمت ها همیشه ارزان تر و به صرفه تر هستند.

فروش محصولات امروزه به دو صورت کشمش سبز بسته بندی شده و فله ای انجام می گیرد و استفاده از بسته بندی برای محصولات متحمل هزینه های می شود؛ به همین دلیل محصولاتی که فاقد بسته بندی هستند را با قیمت های ارزان تر می توان تهیه کرد.

در صورتی که بخواهید نوع با کیفیت و درجه یک کشمشها را بدون بسته بندی تهیه کنید امکان خرید ارزان تر آنها وجود دارد، اما لازم است که حتماً از بهداشتی بودن محصول مطمئن شده و سپس محصول را تهیه کنید.

کشمش سبز درجه 1

درجه بندی کشمش

برای آنالیز استاندارد کشمش ها به شکلهای مختلف اقدام می شود؛ پیش از این که تکنولوژی لازم برای این کار وجود نداشت، معمولاً آنالیز محصولات به صورت دستی و توسط نیروهای انسانی انجام می پذیرفت؛ اما در حال حاضر خوشبختانه دستگاه های لازم برای این کار وجود دارد. زمانی که حرف از خرید کشمش صادراتی بسته بندی می شود موضوع آنالیز به میان می آید تا تاجران بصورت حرفه ایی و حتی با ندیدن بار هم بتوانند معامله کنند و میزان درجه 1 بودن محصول را بسنجند.

بیشتر بخوانید: قیمت کشمش سبز فله

وقتی عمل تولید کشمش به اتمام می‌ رسد، محصول قابل تفکیک به چندین نوع کشمش است و معمولا محصولاتی که از لحاظ اندازه و کیفیت گزینه های بهتری هستند به عنوان کشمش درجه یک شناخته می شوند.

در کنار کشمش سبز درجه 1، انواع دیگری از کشمشها نیز مانند کشمش درجه ۲ و کشمش درجه ۳ تولید می گردد.

آنالیز کردن محصول باعث می شود که ضایعات محصولات هم جدا سازی شوند و این ضایعات نیز مشتریان خاص خود را دارند؛ این کار که با سرعت بسیار خوب و دقت عالی انجام می گیرد، باعث می ‌شود که هم در قیمت گذاری محصول بهتر بتوان اقدام کرد و هم اینکه محصولات ریز، درشت و متوسط از هم جدا سازی می گردند؛ در نتیجه خریدار با توجه به نیاز خود می تواند محصول را انتخاب کند.

امروزه به سبب آنکه میزان تولیدات کشمش در مقایسه با گذشته بسیار بیشتر می باشد و نیز به دلیل آنکه دقت آنالیز کردن بسیار اهمیت دارد و به هیچ عنوان نباید موارد معیوب در داخل محصول وجود داشته باشد، لازم است این کار به دقیق ترین شکل ممکن انجام پذیرد.

کشمش سبز درجه 1

دستگاه های سورتینگ مخصوصی که تولید شده اند هم کشمش ها را از نظر اندازه سورت می کنند و محصولات کاملا مشابه در یک گروه قرار می گیرند و هم اینکه از نظر رنگ و سلامت نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

وقتی از این دستگاه ها استفاده می شود محصولات یکدست تری برای عرضه در بازار ها آماده می شوند و سرعت این کار بالا است. این کار توسط تولیدکنندگان ممتاز و برتر امروزه بسیار انجام می شود و وجود تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته این کار را ممکن کرده است.

بیشتر بخوانید: قیمت هر کیلو کشمش سبز امروز چنده؟

آنالیز کشمش سبز همان درجه بندی کردن برای کشمش ها می باشد و از نظر مشتری نیز امری مهم است؛ چرا که مصرف کننده ترجیح می دهد نوع یکدستی از کشمش را خریداری کند. وقتی آنالیز محصول انجام می‌شود راحت ‌تر می ‌توان قیمت محصول را مشخص کرد.

در حالت کلی و به عنوان نتیجه این بحث می توان گفت که آنالیز کردن محصول نوعی بررسی کردن است که محصول را از نظر اندازه و رنگ و سلامت می سنجند و در نهایت محصولاتی که بهترین شرایط را برای عرضه در بازار ها دارند جداسازی کرده و به فروش می رساند این عمل زن فقط برای محصولات درجه یک و صادراتی بلکه برای تمام محصولات انجام میشود اگر بخواهیم منطقی فکر کنیم آنالیز کردن نوعی خدمات است که حتماً باید از سمت تولید کنندگان و فروشندگان صورت گرفته و محصولات در بهترین کشمش سبز باکیفیت و باشرایط به خریداران عرضه شود

کشمش سبز درجه 1

خرید عمده کشمش کاشمر

برای تهیه فوری محصولات مختلف همچون کشمش سبز، در دنیای امروزی بیشتر به روش های اینترنتی مراجعه می شود. با کمک روش های اینترنتی خرید محصولات بسیار راحت تر می گردد.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز درجه یک

یک سایت اینترنتی معتبر علاوه بر آن که می ‌تواند امکان خرید نوع درجه یک کشمش ها را برای شما فراهم کند، خدمات دیگری هم به خریداران ارائه می کند و با کمک همین سایت های اینترنتی محصول را بهتر می توان شناخت و سپس اقدام به خرید آن کرد.

در این سایت اینترنتی نیز در وهله ی اول تلاش کرده‌ ایم تا اطلاعات مفیدی در رابطه با محصول در اختیار شما قرار دهیم، از طرفی امکان خرید عمده و جزئی محصولات در هر مقداری به صورت غیر حضوری هم برای خریداران فراهم شده است.

کشمش سبز درجه 1

خریداران مختلف از گوشه و کنار کشور به آسانی می توانند با واحد فروش ما ارتباط برقرار کرده و ضمن بهره مند شدن از راهنمایی‌ های ارزشمند آنها، محصولات را به شکلی راحت تر خریداری کنند؛ فروش محصول در این مجموعه با ضمانت کیفیت و اصالت محصول انجام می شود در نتیجه نیازی به نگرانی نبوده و شما قطعاً از خرید خود خرسند خواهید بود و در دفعات بعد هم برای خرید کشمش با ما در ارتباط خواهید بود و همکاری ها ادامه خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما