بازار صادرات کشمش ممتاز صادراتی

کشمش انگور خشک شده‌است. این محصول سرشار از مواد و املاح مغذی و مورد نیاز بدن مانند آهن، پتاسیم، کلسیم و ویتامین‌های گروه b است. از طرفی کشمش دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است و از تخریب سلولی جلوگیری می‌کند کشمش میوهٔ رسیده و خشک انگور است که با توجه به نوع انگور، روش و شرایط خشک کردن و مواد افزودنی مجاز موجود در آن به نام‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد.

در ادامه این مقاله شما را با نحوه خرید کشمش ممتاز صادراتی و همچنین در مورد نحوه استفاده از کشمش آشنا خواهیم ساخت.

بازار صادرات کشمش ممتاز صادراتی

مزایای استفاده از کشمش برای سلامتی

مزایای استفاده از کشمش برای سلامتی کشمش سرشار از بسیاری از مواد مغذی مفید برای سلامتی است و برخی از آنها در زیر ذکر شده است.

فیبر: مقدار فیبر موجود در نصف فنجان کشمش بین ۱۰ تا ۲۴ درصد مقدار توصیه شده فیبر روزانه، با سن و جنس متفاوت است. فیبر برای هضم مفید است. باعث افزایش حجم و وزن مدفوع می شود. که عبور از آن را تسهیل می کند، خطر یبوست را کاهش می دهد، و خوردن فیبر زمان لازم برای تخلیه معده را افزایش می دهد، که احساس سیری را برای مدت طولانی تری ایجاد می کند ، و این ممکن است به کاهش وزن کمک کند، و بنابراین افرادی که می خواهند از دست بدهند توصیه می شود از غذاهای غنی از فیبر استفاده کنید.

آهن: خوردن کشمش ممکن است به کاهش خطر کم خونی کمک کند ، زیرا حاوی مواد معدنی زیادی است. مانند آهن، مس و بسیاری از ویتامین ها که در تشکیل گلبول های قرمز خون و انتقال اکسیژن به تمام قسمت های بدن مهم هستند.

پتاسیم: کشمش منبع غنی پتاسیم است، نیمی از فنجان آن حاوی ۶۱۸ میلی گرم است، لازم به ذکر است که پتاسیم برای سلامت قلب و عروق مفید است، زیرا به آرامش عروق خونی کمک می کند. کشمش یکی از منابع خوب پتاسیم برای یک زن باردار است ، زیرا تعداد سلول های خونی ۵۰ درصد افزایش می یابد و پتاسیم به حفظ تعادل مایعات و مواد معدنی در سلول های بدن کمک می کند ، که این امر به مصرف بیشتر وی نیاز دارد. علاوه بر سایر مواد معدنی مانند سدیم و کلراید به منظور حفظ این تعادل.

بازرگانی خرید کشمش ممتاز صادراتی

بازرگانی خرید کشمش ممتاز صادراتی ایران یکی از قطب های تولید انگور در منطقه غرب آسیا به حساب می آید شهر های شمالی و مرکزی ایران بیش ترین میزان تولید این محصول را به خود اختصاص داده اند. سالانه در کشور ما هزاران تن انگور به کشمش تبدیل می شود این امر می تواند در ارز آوری برای کشور کمک شایانی بکند. این محصول به خاطر محبوبیت نسبتا بالایی که در کشور های همسایه دارد می تواند به عنوان محصول صادراتی برای کشور ارز آوری داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما