خرید کشمش آفتابی تاکستان استثنایی برای صادرات به اروپا

خرید کشمش آفتابی تاکستان عمده و استثنایی، ویژه صادرات به اروپا در حجم انبوه به بازار عرضه شد. کشمش آفتابی صادراتی دو بار سورت بوده و رنگ قهوه ایی تیره ای دارد با مصارف مختلف، به دلیل ارگانیک بودن است که بازار صادرات کشمش ایران داغ می باشد. خرید این مدل کشمش خوب و ارزان چگونه است؟ چرا دوبار سورت می شود؟ به غیر از قطر، دبی، آلمان، ترکیه و مالزی مقصد کشمش آفتابی کدام کشور ها می باشد؟

تجار بزرگی که خرید کشمش آفتابی را عمده انجام می دهند معمولا به صادرات بار به اروپا می اندیشند نه کشور های حاشیه خلیج فارس.

خرید کشمش آفتابی تاکستان عمده اعلا برای اروپا

  1. گوگردی نباشد
  2. تیزابی نباشد
  3. ارگانیک باشد

گزینه۱و۲: چرا برای صادرات به اروپا، نباید کشمش گوگردی و تیزابی باشد؟

مضرات کشمش گوگردی زرد

خرید کشمش آفتابی تاکستان

کشمش آفتابی یکی از سالم ترین کشمش ها می باشد که می توان از آن بهره های متفاوت برد. خوراکی بسیار اعلا می باشد و سرشار از ویتامین هاست و آهن بالایی دارد. و در صنایع شکلات سازی و مواد غذایی زیاد استفاده می شود.
در تولید انواع الکل صنعتی و پزشکی نمی توان از کشمشی که دود گوگرد خورده و یا با روش تولید کشمش تیزابی آماده شده است استفاده نمود زیرا که تخمیر نمی شود و اگر هم بشود بوی زننده ایی خواهد داشت و از آنجایی که صنایع الکل سازی کشور های اروپایی بیشترین مشتریان کشمش های ایرانی می باشند لذا علاقه بسیار زیادی به انواع کشمش آفتابی ایرانی نشان داده اند و بیشتر کشور های صاحب صنعت اروپایی مقصد کشمش های ما می باشند چه مستقیم و چه از طریق کشور های واسطی مثل ترکیه.

آلمان، اسپانیا، اکراین، روسیه و یا حتی فراتر از این منطقه، کانادا هم مشتریان داغ و طالب همیشگی خرید کشمش آفتابی تاکستان قزوین هستند.

دلیل این که اروپاییان عاشق خرید کشمش ایرانی می باشند نیز بر می گردد به سوالات ذیل:

  1. اروپای ها با انگور تولیدی خود چه می کنند؟
  2. چرا کشمش ایران جایگاه استراتژیک دارد؟

بصورت کاملا تخصصی این موضوع در مقاله صادرات کشمش ایران برسی شده است و پیشنهاد می شود اگر تاجر بین المللی و یا تولید کننده کشمش هستید بر روی لینک آن کلیک نموده و مطالعه نمایید.

گزینه۳: اگر اروپا کشمش گوگردی و تیزابی را نمی خواهد پس چه باری را می پسندد و برای تولید کشمش مورد پسند آن ها چه باید کرد؟

خرید کشمش آفتابی تاکستان ارگانیک

همانطور که بیان شد زمانی که کشمش مواد افزودنی داشته باشد فرایند تخمیر انجام نمی شود و بخاطر همین است که برای این تیپ مصارف همیشه کشمش آفتابی انتخاب می شود، شاید کشمش آفتابی چون در محیط باز و معرض نور خورشید قرار می گیرد، تا حدودی آلودگی گرد و خاک داشته باشد که با شتشو قابل رفع می باشد.
البته به گفته کارشناسان خبره حوزه کاشت تاک انگور و تولید کشمش، گاها دیده شده که آفتاب سم زدایی نیز می کند و اگر کشمشی که گوگرد خورده را در معرض نور آفتاب قرار دهیم گوگردش از بین می رود.
از این روست که خرید کشمش آفتابی تاکستان زیاد بوده و خاطرخواهان فراوان داخلی و خارجی دارد و بازارش داغ می باشد. البته سایر کشمش های این منطقه نیز مورد توجه اروپایان می باشد و کشمش های بیدانه قلمی مثل کشمش سبز کاشمری و یا کشمش مویز هسته دار ارگانیک را بیشتر می خرند.

اما سوال بعدی که در این مقاله مطرح گردید، دلیل این چیست که ما در کارخانه خود دوبار کشمش آفتابی و کشمش سبز را سورت می نماییم و بعد آن را بسته بندی می کنیم؟

بسته بندی کشمش برای صادرات به اروپا

خرید کشمش آفتابی تاکستان

اول از همه سورت دوباره کشمش برای ما ضایعات بیشتری بوجود می آورد اما چون کیفیت کشمش بسیار بهتر می شود قیمت خرید کشمش آفتابی تاکستان نیز برای مشتری بیشتر خواهد شد.

البته برای مشتری این مورد نه تنها ضرر ندارد بلکه سود بیشتری نیز دارد و آن این است که ملاک ورود کشمش به خاک اروپا، کیفیت می باشد و پول خوبی نیز می پردازند. البته بار سورت شده کشمش درجه ۲ کارخانه نیز به کشور های دیگری صادر می شود با قیمت ارزان تر.

همانطور که در تصویر زیر مشهود است، دو دور سورتینگ کشمش  باعث می شود محصولات رنگ بندی دقیق تر شده و شماره توری غربالگر نیز افزایش می یابد تا در بار اروپایی، کشمش های گوشتی بیشتر بمانند.

خرید کشمش آفتابی تاکستان سورت شده

خرید کشمش آفتابی تاکستان

حال پاسخ به این سوال که چگونه می توان خرید کشمش آفتابی تاکستان را در کوتاه ترین زمان ممکن از تولید کننده و کارخانه کشمش انجام داد؟

سایت بازار کشمش راه اندازی شد

سایت بازار کشمش راه اندازی گردید.

گروه فراسیناپس تخصصی ترین تیم تولید انواع کشمش آفتابی را در اختیار دارد و به همین خاطر این قلم از محصول خود را فقط برای صادرات راهی بازار می نماید و اصلا وارد بازار داخل نمی کند.
قیمت این محصولات نیز مثل کیفیت آن ها استثنایی می باشد. بسیار ارزان بوده و در مقابل، کیفیت خوبی برای بازار بین الملل دارند.
برای خرید کشمش آفتابی اعلا تازه تاکستان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. قیمت و کیفیت محصولات ما تضمین شده خواهد بود و در شرایط عادی بار مشکل داشته باشد می توان آن را تمام و کمال مرجوع نمود و این بسیار به نفع خریداران عمده کشمش خواهد بود.
فراسیناپس بزرگترین واحد عرضه مستقیم انواع کشمش به سرتاسر جهان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما