خرید کشمش طلایی صادراتی برای اربیل و کردستان عراق

خرید کشمش طلایی صادراتی برای اربیل و ایالت خود مختار کردستان عراق از کدام کپمانی ها و کارخانجات تولید کننده کشمش انجام شود بهتر است؟ کدام شرکت های تولید کننده کشمش طلایی ایرانی توان رقابت با قول های ترکیه ایی را در اربیل و کردستان عراق دارند؟ قیمت بسیار پایین و کیفیت عالی در تولید انواع کشمش دودی، رمز موفقیت یک صادرکننده کشمش پلویی طلایی در این منطقه می باشد.

این منطقه از عراق از نظر مالی درآمد های خوبی داشته و هر کشمشی را نمی توان به آن ها فروخت.

و بدلیل حضور تجار ترکیه در این مکان علاوه بر رقابت در کیفیت، رقابت در قیمت نیز برای تصاحب بازار اینجا مهم است.

البته بعضی از ارقام کشمش تولید شده در کشور ما می باشند که بدلیل اینکه خاستگاه آن فقط ایران می باشد و از طرفی ذائقه عراقی ها نیز آن را پسندیده، بنابراین در صادرات این کشمش، انحصار داریم و بدون رقابت با ترکیه می توانیم به اربیل و کردستان عراق صادر نماییم.

مراکز خرید کشمش طلایی صادراتی قلمی برای اربیل عراق

خرید کشمش طلایی صادراتی

رقم کشمش قلمی گلدن که بیدانه بوده و قد آن کشیده می باشد، کشمشی است که خاستگاه تولید آن در ایران و کاشمر است و اصلا در ترکیه تولید نمی شود، و در صادرات این محصول بدون رقیب خواهیم بود.

کشمش طلایی کاشمر یکی از بهترین محصولات کارخانجات صنایع غذایی ایرانی برای صادرات به عراق می باشد.

کارخانه کشمش کاشمر همیشه خریدار کشمش فله این منطقه بوده و کشمش محصول کشاورزان محترم را خریداری و در کارخانه ایی مجهز، فراوری نموده و به صادر کنندگانی که به عراق کشمش ارسال می کنند می فروشد و بدون هیچ دقدقه ایی صادرات آن انجام می گردد.

مراکز خرید کشمش طلایی صادراتی پلویی برای کردستان عراق

خرید کشمش طلایی صادراتی

با توجه به نظرات کارشناسان که در باب رقابت با ترکیه در زمینه صادرات کشمش پلویی به این مناطق عراق بیان شد، بایستی در تهیه و خرید رقم کشمش طلایی انگوری، برای این خطه دقت بعمل آید.

رقابت در عرضه این محصول در همه شهر های عراق شدید می باشد و پیشنهاد می گردد برای صادرات این محصول به اربیل و کردستان عراق فقط با کارخانه های کشمش خوشنام کار شود که کالای مرغوب را بصورت تضمینی می فروشند.

تنها فروشنده تضمینی کشمش در ایران گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس می باشد. مخصوصا رقم کشمش گلدن درجه۱ که در این مجموعه هم ارزان و هم باکیفیت تولید و عرضه می شود

قیمت خرید کشمش طلایی صادراتی برای اربیل و کردستان عراق

خرید کشمش طلایی صادراتی

دسترسی به قیمت روز انواع کشمش صادراتی که بدرد بازار عراق می خورد جزو نیاز های تجارت است.

تا بتوان در بهترین موقعیت بازار اقدام به خرید نمود.

با توجه به نوسانات زیاد در بازار خشکبار شما می توانید با برقراری ارتباط با مدیر فروش گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس جدیدترین قیمت انواع کشمش را مستقیما از کارخانه کشمش مربوطه دریافت نمایید.

شماره تماس مستقیم مدیر فروش شرکت در سایت موجود می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما