خرید کشمش کشاورز با بالاترین قیمت در بناب

خرید کشمش کشاورز در انواع کشمش فله دودی و تیزابی و کشمش سبز سایه خشک از کشاورزان محترم شهرستان های بناب، ملکان، مراغه، کاشمر، ملایر و تاکستان قزوین از طریق گروه تولیدی تجاری فراسیناپس امکان پذیر شد. کشمش انگوری دودی و تیزابی و همچنین آفتابی کشاورزان با قیمت بسیار مناسب خریداری می شود. برای فروش کشمش خود بصورت نقدی در تمام طول سال به کجا مراجعه نماییم بهتر است. چگونه دست دلال ها را از کشمش خود کوتاه نماییم؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سود کشمش در جیب کیست؟

آیا کارخانه دار ها مردم را می چاپند؟

اگر یک کشاورز بخواهد سود منطقی برده و انواع کشمش خود را مناسب بفروشد چه کار باید انجام دهد؟

کشاورزان همواره فکر می کنند که کارخانه دار ها کشمش آن ها را به مفت خریده و فراوری می کنند و چندین برابر قیمت آن را صادر می کنند.

اما در این مطلب می خواهیم روشن گری نماییم. بین کشاورز و کارخانه دار یک پرده وجود دارد بنام دلال. دلال ها همواره بیشترین سود و کمترین زحمت را می کشند. گاها دیده شده که در هرکیلو کشمش یک دلال ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان درآمد کسب می کند و هیچ زحمتی هم نکشیده است.

سلطان کشمش ایران دلال

زحمت را همیشه کشاورزان عزیز و کارخانه دار ها می کشند که کشمش را با ریسک افت وزن فراوری می کنند.

اما دلال ها فقط از کشاورز می خرند و به کارخانه می فروشند و ذره ایی عرق ه نمی ریزند و جالب است که بیشترین سود را کسب می کنند.

دلیل چیست؟ چرا مردم این کار را می کنند کشمش فله خود را مستقیم به کارخانه نمی فروشند؟

چرا کارخانه دار ها خرید کشمش کشاورز را در مناطق انگور خیز کشورمان مستقیم از کشاورز انجام نمی دهند؟

کارخانه دار وقتش را ندارد که تناژ کم خرید کند و کشاورز نیز به فکر آن نیافتاده که با کارخانه دار کار کند نه دلال

بهترین کار برای کشاورزان این است که گروه های تعاونی فروش تشکیل دهند اما از آنجایی که در کشور ما کار تعاونی فرهنگ سازی نشده است. گروه تولیدی تجاری فراسیناپس برای حذف دلال کار جدیدی شروع نموده و بصورت فراگیر اعلام می نماید کشمش همه کشاورزان در بناب، ملکان، مراغه، ملایر، تاکستان قزوین و کاشمر را در هر مقداری که باشد خریداری می نماید.

لذا چناچه شما کشاورز می باشید با مدیر فروش این مجموعه که شماره ایشان در ذیل درج شده است تماس حاصل نمایید.

این سیاست گروه تولیدی تجاری فراسیناپس نیز بسیار به نفع صادر کنندگان کشمش به کشور هایی مثل قطر، عراق، امارات، روسیه، اکراین، کانادا، آلمان و… نیز شده است.

ما ادعا می نماییم دلال ها را حذف نموده و هم کشاورز ها را شادتر می نماییم و محصول نهایی مان بسیار قیمت مناسب و کیفیت خوبی دارد

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما