شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک درجه یک خارجی

شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک و فراوری آن در ایران راه اندازی گردید. فراوری انواع کشمش وارداتی و خارجی در این کارخانه انجام می گردد که یک واحد آن در کاشمر و واحد دوم آن نیز در زنجان می باشد و کشمش های مویز تولیدی این کارخانجات، مستقیما و بدون واسط در سراسر ایران توزیع شده و همچنین به صادرکنندگانی که تمایل دارند ان را به تجار کشور های منطقه خاورمیانه و کشور های حاشیه خلیج فارس بفروشند، عرضه می گردد. انواع کشمش های مویز وارداتی درجه۱ و سایر کشمش های مویز درجه۲ و درجه۳ کارخانه را چگونه خریداری نماییم؟ آدرس نمایندگی کارخانجات کشمش مویز وارداتی در کجاها می باشد؟ آدرس دفتر فروش و نمایدگی شرکت در تهران، کجاست؟

شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک درجه یک

شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک

همه انواع کشمش مویز بی هسته که در درجه بندی های مختلف، وارد کشور می شوند، با توجه به صنعت ضعیف ازبکستان، در این کارخانه ایرانی سورت و بسته بندی می گردند و با برند ایرانی به همه کشور های غربی و جنوبی همسایه کشورمان صادر می شوند.

کشمش هایی که به عنوان درجه یک در این کارخانجات، سورت می شوند سایز ۱۴ به بالا داشته و بیشتر آن در خود ایران مصرف و همچنین باقی آن به کشور هایی نظیر عراق و قطر از طریق ایران صادر می گردد.

کشمش مویز درجه۲ شرکت نیز بیشتر صادراتی بوده در سایز های ۱۰ تا ۱۲ توسط صادرکنندگان از کارخانه خریداری شده و بیشتر آن ها به ترکیه، قطر، عراق، امارات، کویت، ارمنستان و آذربایجان صادر می شود.

شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک عمده

شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک

البته بار های عمده کشمش مویز نیز بصورت کانتینر دربست ۲۲ تنی از این محموله ها به مشتریان خاص شرکت تحویل داده می شود که معمولا بسته بندی آن ها ۱۰ کیلویی خالص کارتن سفید می باشد.

در این زمینه دیگر خود شرکت بار را فراوری ننموده و کشمش مویز به همان شکلی که در ازبکستان تولید گردیده به مشتریان عزیز تحویل می شوند.

نمایندگی فروش شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک

شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک

دفاتر نمایندگی کارخانجات کشمش فراسیناپس بصورت دائم پاسخگوی تجار و بازارگانان بزرگ و محترم می باشند که نحوه ارتباط با ایشان در لینک مربوطه قابل نمایش می باشد

آدرس شرکت وارد کننده کشمش مویز ازبک

واحد های مربوط به تولید و فراوری کشمش مویز وارداتی در کاشمر و زنجان مستقر می باشند. اما چناچه تمایل به حضور در دفتر نمایندگی تهران، برای انجام مذاکره و خرید انواع کشمش مویز خارجی را دارید، می توان به خیابان میرداماد در تهران مراجعه نموده و حتما قبل از رجوع، با مدیر فروش مجموعه هماهنگی های لازم انجام گردد.

بهترین کشمش های خارجی و ایرانی در اختیار شما قرار داده خواهد شد. کشمش مویز اصل ارگانیک در هر حجمی که بخواهید

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما