شماره تلفن کارخانه کشمش ملایر + مدیر فروش

شماره تلفن کارخانه کشمش ملایر در سایت بازار کشمش ایران قرار گرفت. برای خرید انواع کشمش پلویی، می‌توانید شماره تلفن کارخانه کشمش ملایر را برداشته و مستقیما با مدیر فروش کارخانجات ارتباط برقرار کنید.

چه کشمش هایی در این شرکت تولید کننده کشمش عرضه می گردد؟ آخرین قیمت کشمش در بازار ایران و جهانی چه نرخی دارد؟ بیشترین تولید کننده کشمش کدام شهر است؟ کشمشی که در این واحد تولید می‌گردد برای صادرات به کدام کشور ها مناسب است و اکنون صادرات می گردد؟ آیا در رزومه کاری شرکت، صادرات به اروپا نیز وجود دارد؟ برای پاسخ همه سوال ها در ادامه مطلب باما همراه باشید.

 

شماره تلفن کارخانه کشمش ملایر

 

نمایندگی کارخانجات کشمش فراسیناپس در تمام مراکز اصلی تولید کننده این محصول صادراتی ایران و همچنین ازبکستان مستقر شده است.

ملایر در سال ۲۰۱۹ به عنوان قطب تولید کشمش پلویی در سازمان ملل ثبت جهانی گردید. لذا به یکی از مراکزی تبدیل شده است که می‌طلبد همه تاجرین به این حوزه، حتما مراجعه نمایند.

در این شهر کارخانه های زیادی بوده و اولین چیزی که به ذهن یک فعال بازار کشمش، می‌رسد این است که قبل از رجوع ابتدا شماره تلفن کارخانه کشمش ملایر و تولید کنندگان مهم کشمش این شهر را برای انجام هماهنگی حضور فیزیکی بدست آورد.

با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی کشمش، بدست آوردن این شماره تلفن ها آسان گشته، به عنوان نمونه، همچنین شما در سایت اینترنتی یکی از مراکز فروش کشمش صادراتی ایران هستید که در ملایر نیز شعبه دارد.

اکنون از دید تجارت و مشتریان، جزو یکی از فروشندگان تضمینی کشمش این منطقه انتخاب گردیده.

انواع کشمشی صادراتی که در این مجموعه تولید و عرضه می‌گردد به شرح ذیل است:

  • کشمش طلایی انگوری درجه ۱ معمولی، سوپر گلدن و کشمش درجه ۳ صادراتی طلایی
  • انواع کشمش آفتابی تاکستان
  • کشمش تیزابی زنجان
  • کشمش سبز صادراتی کاشمر

 

فروش کشمش ملایر

شماره تلفن کارخانه های کشمش ایران

 

این مجموعه به وجود آمده دسترسی مشتریان آسان تر باشد به راحتی بتوانید خرید مورد نظر خود را انجام دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین برای خرید از هرکدام از این کارخانجات کشمش سازی نیز، فقط کافیست ابتدا با مدیر فروش هلدینگ کشمش فراسیناپس مستقیما ارتباط برقرار نمایید.

شماره مدیر فروش گروه کارخانجات کشمش فراسیناپس در سایت درج شده است. از دید یک تاجر، چرا نیاز به خریداری کشمش از هلدینگ است؟

دلیل این امر آن می‌باشد که در هر شهری یک مدل کشمش خاص، برترین بوده و باقی کشمش هایی که در یک منطقه تولید می‌گردد، معمولا بی کیفیت خواهد بود.

از این رو اگر شما بخواهید فقط با یک کارخانه کشمش مثلا در ملایر کار کنید. عملا هیچ کارخانه ایی در این شهر وجود ندارد که همه نوع کشمش را با بهترین کیفیت تولید کند.

لذا احساس نیاز آن دیده شد تا گروهی از تولید کنندگان مطرح بازار کشمش دست به دست هم داده، تا مشتریان هر مدل کشمشی را که بخواهند، بهترین کشمش را از این مجموعه در قالب هلدینگ، خریداری نمایند.

از کدام کارخانه های عضو هلدینگ، کشمش مناسب بخریم:

  1. کشاورزان شهر ملایر ارزانترین کشمش سبزه فله را تولید می‌کند. نیز محصول نهایی آن بعد از فرآوری، کشمش طلایی درجه۱ معمولی بوده و برای صادرات به کشور های مانند عراق بسیار مناسب است. پس اگر کشمش صادراتی برای عراق می خواهید این گزینه را انتخاب کنید بهتر است.
  2. کشمش انگوری بنابه بدون تردید سوپر ترین کشمش طلایی ایرانی است که حتی آنالیز کشمش قطر را نیز پاس نموده.
  3. کارخانه تمام استیل کشمش زنجان معدن تولید مرغوب ترین کشمش تیزابی ایران، مطابق با استاندارد های اروپا است.
  4. کارخانجات کشمش قزوین برای خرید کشمش تاکستان معرفی می‌شوند که رتبه نخست تولید کشمش بدون تیزاب آفتابی ایران را دارد.
  5. اما کشمش آجیلی سبز قلمی در کارخانه کشمش کاشمر این هلدینگ تولید می‌گردد و برای بازار روسیه، اکراین و قطر خوب است.

 

فروش کشمش ملایر

آخرین قیمت خرید کشمش درب کارخانه

آخرین قیمت جهانی کشمش همواره در نوسان می‌باشد. اما تقریبا دو سال است که عامل تعیین کننده آخرین قیمت کشمش در ایران، کشاورزان شده اند.

بنابراین برای دریافت آخرین قیمت ها شما می‌توانید باز هم با مدیر فروش این گروه تولیدی تجاری ارتباط گرفته تا قیمت های آنلاین این محصول را برخوردار شوید.

این مجموعه افتخار دارد با کشاورزان سرتاسر ایران کار کند و مستقیما خریدار کشمش فله باغدار باشد، قیمت ها را متعادل و مناسب نگه دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما