طرح توجیهی آلوئه ورا تولید و پرورش در گلخانه

طرح توجیهی آلوئه ورا در یکی از مدرن ترين و پیشرفته ترین گلخانه های کشور برگزار شد. مهمترین نکات در گلخانه تولید و پرورش آلوئه ورا چیست؟ چگونه می توان این آموزش ها را دانلود نمود؟ آیا تجارت و خرید و فروش این محصول نیز آموزش داده شده است؟

در این گلخانه آلوئه ورا، اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش و کار آفرینی در جهت توسعه کشت و پرورش آلوئه ورا شد. که حاصل کار طرح توجیهی آلوئه ورا پدید آورده گردید.

آیا مهندسان و متخصصین گلخانه،در طرح توجیهی آلوئه ورا آموزش های اصولی و لازم در زمینه کاشت این محصول را رایگان به علاقه‌مندان ارائه می دهند یا خير؟

خبر خوشی در راه است…

آموزش تصویری رایگان کاشت و تجارت گیاه آلوئه ورا

طرح توجیهی آلوئه ورا

گروه تولیدی تجاری فراسیناپس با کمک مدرسان و استادان حاذق و خبره در زمینه کاشت گلخانه ایی آلوئه ورا، برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و نشر یک نرم افزار جامع آندروید نموده است که کلیه مراحل کاشت و حتی تجاری سازی محصول نهایی را بصورت مستند و فیلم های آموزشی کاملا رایگان را در قالب طرح توجیهی آلوئه ورا در اختیار علاقه مندان گذاشته است.

این دوره های آموزشی مجازی تصویری، با توجه به توسعه و پیشرفت کارآفرینی در این صحنه  برای تمامی سنین به ویژه نوجوانان و جوانان اجرایی و مفید می باشد.

هدف اصلی ما از نشر این نرم افزار ارزشمند این است که از سنین نوجوانی فرزندان خلاق و مبتکر این سرزمین را با کارآفرینی آشنا کرده تا در آینده ای نه چندان دور بتوانیم با پیشرفت چشمگیر این جوانان ،کشور خود را در میان قدرتمندترین کشور ها در زمینه این صنایع ببینیم.

چگونه آلوئه ورا بکاریم

در نرم افزار تولید شده طرح توجیهی آلوئه ورا، شما نکات مهم کاشت و پرورش ازجمله: میزان آب ،نور،کود،نوع خاک ،روش برداشت و…را فرا می گیرید.

اگر از کشاورزی محصولات کم بهره و پر زحمت خسته شده اید. اگر زمین دارید و می خواهید کسب وکار موفقی داشته باشید، و حتی اگر آموزش های تخصصی را یاد دارید اما سرمایه ندارید؛ می توانید از ما کمک بگیرید.

روی ما حساب کنید، ما شما را تا به بار نشستن محصول خود یاری می کنیم.

البته با توجه به پتانسیل بسیار عالی ایران در تولید این گیاه حیرت انگیز،این تولیدی بزرگ امیدوار است که با حمایت دولت و سرمایه گذاران ارجمند، صنایع فرآوری این گیاه به جایگاهی که شایسته آن است ،دست پیدا کند و اشتغال در این صنعت به اوج شکوفایی خود برسد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه نرم افزار و سایر ثبت سفاارش ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما