فروش عمده کشمش سبز صادراتی اعلا کاشمر در تهران

فروش عمده کشمش سبز سایه خشک در انواع بسته بندی بسیار شیک و بهداشتی در کرج و تهران برای خشکبار فروشی های لوکس مهیا شد. عاملین توزیع و پخش عمده خشکبار در پایتخت می توانند از این فرصت ویژه استفاده نموده و مستقیم از کارخانه با قیمت بسیار مناسب، برترین و بی نظیرترین ارقام کشمش سبز بیدانه قلمی، کشمش آفتابی اعلا و انواع مویز ارگانیک و کشمش پلویی تیزابی را تهیه نمایند. خرید ارقام کشمش صادراتی و  درجه ۱ چگونه می باشد؟ شرایط صادرات کشمش به عراق، روسیه، ترکیه، عمان، اکراین، پاکستان، امارات و آلمان چیست؟ برای ثبت سفارش و کشف لیست قیمت روز محصولات چه روش هایی پیشنهاد می گردد؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

حجم تولید سالیانه کشمش سبز بسیار محدود شده است و از مرغوبیت این محصول نیز کاسته شده است و تنها تولید کنندگان بسیار اندکی هنوز هم کشمش سبز بسیار اعلا و صادراتی تولید می نمایند.

عوامل بسیار زیادی دست به دست هم داده اند که میزان محصول کشمش سبز ممتاز کم شود و هم اکنون فقط چند تولیدی اندک (منجمله گروه تولیدی تجاری فراسیناپس) مانده اند که توان تولید، عرضه و فروش عمده کشمش سبز خود را حفظ نموده و همچنان محصولات چشم نواز و عالی را به بازار های جهانی ارسال  می نمایند.

یسته بندی کشمش سبز اعلا صادراتی

فروش عمده کشمش سبز

یکی از فاکتور های مهم در کیفیت خشکبار مخصوصا برای مشتریان و تاجران بین المللی، نوع بسته بندی می باشد.

بروز نبودن کارخانجات خشکبار ایران در بسته بندی باعث شده است میزان تولید ما کاسته شود و این کمبود شدید کشمش با بسته بندی مناسب باعث گشته که بازار فروش کشمش درجه یک، بسیار داغ تر شود.

چرا اهمیت بسته بندی محصول خشکبار مهم است؟

جواب های گوناگون و بدیهی این سوال بر همگان آشکار است و ما قصد نداریم تکرار مکررات نماییم.

و اما در این مقاله بنابه تجربه چندین ساله خود در امر صادرات و فروش عمده کشمش سبز، می خواهیم از زاویه دیگر تجربه خود را از اتفاق های واقعی که برای ما در بازار های جهانی پیش آمده است صحبت نماییم.

برای وارد نمودن کشمش ایرانی به بازار مصرف بیشتر کشور های جهان و گذشتن از لایه های گمرکی آن ها، بیشتر اوقات فقط بسته بندی خوب کافی می باشد زیرا که در اکثر کشور ها رویت اولیه محصول باعث می شود اعتماد سازی بوجود آید و بسیاری از سخت گیری های بلدیه کشور های عربی و مراکز بهداشت سایر کشور ها از میان برداشته شود.

این موضوع تا کنون برای ما چندین بار پیش آمده است که رویت اولیه و بسته بندی های شیکمان باعث شده راحت کالای خود را وارد بازار یک کشور عربی نماییم.

رعایت چه اصولی در بسته بندی ها مهم می باشد؟ آیا بسته بندی کشمش برای بازار داخل و خارج متفاوت می باشد؟ تهرانی ها چه می پسندند؟

در بیشتر موارد مشتری ایرانی نیز بسته بندی بین المللی را پذیرا می باشد و تقریبا می توان گفت که ظاهربینی در کشور ما نیز بسیار مهم است اما یک تفاوت عمده میان سلیقه ایرانی ها و مشتریان بین المللی وجود دارد و آن درج وزن خالص بر روی بسته بندی می باشد که این مورد در بازار های جهانی بسیار مهم بوده و جالب است که در سرزمین ما اصلا اهمیتی ندارد و همین موضوع باعث شده سود عاملین پخش ایرانی زیادتر شود.

فاکتور های مهم بسته بندی برای فروش عمده کشمش سبز در کشور های مقصد:

  1. کشمش با بسته بندی شرینگ شده
  2. طرح زیبا برای بسته بندی کشمش
  3. ابعاد و وزن های مناسب بسته بندی با توجه به جامعه شناسی کشور های هدف
  4. عدم نصب برچسب
  5. رعایت وزن خالص

برای کسب سایر اطلاعات تجربی در زمینه کشف قیمت روز، ثبت سفارش، صادرات و فرآوری انواع کشمش می توانید حضورا یا تلفنی با مشاور فروش شرکت فراسیناپس با روش های ذیل ارتباط برقرار نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما