قيمت آنلاین كشمش هر كيلو سبز قلمی در کاشمر

قيمت آنلاین كشمش سبز صادراتی، مویز سیاه، آفتابی، طلایی، تیزابی و پلویی از طریق کارشناسان سایت کشاورزی فراسیناپس در دسترس تجار بزرگ کشمش قرار می گیرد. هر کیلو کشمش سبز قلمی به قیمت درب کارخانه چقدر خواهد بود؟ چرا کشاورزان کشمش را دپو می کنند و کارخانه چه نوع بسته بندی صادراتی کشمش را دارد؟

کشمش سبز قلمی کاشمری یک از ممتاز ترین نوع کشمش در جهان می باشد و در همه کشور های مصرف کننده کشمش، شناخته شده می باشد و یکی از برنامه های روزانه تجار صنایع غذایی دسترسی به قیمت آنلاین کشمش سبز بیدانه می باشد.

این کشمش قلم دار و بی دانه می باشد و مهمتر از همه رنگ آن سبز بوده و صادرات کشمش سبز در جهان از اهمیت بسیار بالایی در بین سایر کشمش ها برخوردار است. از این روست که دسترسی به قیمت آنلاین کشمش سبز کاشمری همواره مهم می باشد.

البته، کشمش طلایی کاشمر هم محصول بسیار پر ارزش دیگری در این منطقه می باشد که مشتریان سرسخت پاکستانی همه آن را خریداری می نمایند و نمی گذارند یک دانه آن به کشور دیگری صادر شود و به کشور خود برده و به جهان آن را صادر می نمایند با نام کشمش کشمیر.

کشمش زرد قلمی ممتاز کاشمر

قیمت آنلاین کشمش

جالب است که در هند همین کشمش را هندی ها با نام کشمش کشمیر می شناسند و این کوتاهی ما را می رساند.

در این میان کشاورزان این خطه نیز از اوضاع خود معمولا ناراضی می باشند و در این سرزمین انبار های کشمش کوچک و بزرگ بسیار زیادی می باشد که محل دپو کشمش کشاورزان می باشد. نگهداری کشمش سبز در انبار های غیر استاندارد از کیفیت آن کاسته و رنگ آن را قهوه ایی نموده و باعث کرم خوردگی آن می شود.

نبود بسته بندی استاندارد و عدم وجود کارخانه خوب کشمش سازی در کاشمر بزرگترین مشکل این منطقه بوده است.

اما گویا راه اندازی اولین کارخانه کشمش کاشمر نوید بخش یک تغییر بزرگ در این منطقه خواهد بود، این تولید کننده کشمش سبز با نام تجاری فراسیناپس کار خود را شروع نموده و با بهره گیری از بهترین دستگاه های ایتالیایی، استاندارد ترین محصولات را فراوری می نماید.

قیمت آنلاین کشمش سبز کارخانه کاشمر

قیمت آنلاین کشمش

در گذشته دسترسی به قیمت آنلاین کشمش سبز کار دشواری بوده است زیرا که یک واحد تولیدی بزرگ وجود نداشته که بتواند مرجع قیمت گذاری روزانه کشمش باشد، اما از این پس این مورد امکان پذیر گشته و شما با مراجعه به سایت رسمی این شرکت از کارشناسان مربوطه نوسانات لحظه ایی انواع کشمش مرغوب را می توانید جویا شوید و حتی می توان بازار آن را تا حدودی نیز پیش بینی نمود.

بازاریابی آسان از طریق سایت این مجموعه امکان پذیر گشته و خرید تضمینی محصولات ارائه می گردد و همه کالا ها را می توان در صورتی که کیفیت آن ها مطلوب نباشد به شرکت بازگرداند.

آموزش رایگان تولید کشمش

قیمت آنلاین کشمش

در این مجموعه برای صنف کشاورز عزیز نیز اعتباری خاص برای آموزش کشاورزان و همچنین یکسری تسهیلات برای ایجاد کارگاه‌ ها و انبار های بهداشتی دپو در نظر گرفته شده است زیرا که عقیده داریم با توجه به برند جهانی کشمش سبز، این محصول اگر با کیفیت تر تولید شود فقط بایستی به اروپا صادر شود تا جایگاه خود را پیدا نماید.

به جز انواع مدل کشمشی که در این واحد بزرگ تولید می شوند، کنسانتره و کشمش ضایعات خوراک دام نیز تولید می شود.

تقریبا می توان گفت کارخانه هیچ ضایعات و دور ریزی ندارد.

برای ثبت سفارش و دیدن انواع کشمش و محصولات جانبی شرکت شما تجار و بازاریان عزیز می توانید با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل نمایید. حتی اگر خوراک دام مرغوب و حلوایی کشمش نیاز دارید باز هم می توانید همین مسیر را دنبال نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما