قیمت خرید عمده کشمش پلویی تیزابی از تولید کننده

قیمت خرید عمده کشمش بروز و ثبت سفارش آنلاین مهیا شد. قیمت انواع کشمش درب کارخانه تولید کننده چقدر است؟ برای خرید کشمش تیزابی پلویی صادراتی قیمت آن چقدر اهمیت دراد؟ در تهیه کشمش چه فاکتوری مهمتر است، کیفیت یا قیمت؟ در قیمت تولید شده انواع کشمش چه پارامتر هایی اثرگذارند؟

قیمت خرید عمده کشمش

قیمت کشمش عمده درجه یک ایران

کمتر شرکت و کارخانه تولید کننده ایی توان تولید و ارائه انواع کشمش درجه یک را دارد و دلیل آن پراکندگی و وسعت تولید انواع گونه های مختلف انگور در سرتاسر ایران است.
هر استانی یک محصول خاص خود را دارند و اگر شرکتی بخواهد همه انواع این کالا را تولید و تامین نماید بایستی هزینه ترابری بسیار سنگینی بپردازد و این باعث می شود قیمت کشمش زیاد درآید.
برای بیشتر روشن شدن مسئله ابتدا انواع کشمش درجه یک و جغرافیای تولیدشان را برسی می کنیم و سپس از استراتژی خود می گوییم برای کاهش قیمت انواع کشمش.
بطور کل کشمش ایران را می توان به سه دسته تقسیم نمود:

قیمت خرید عمده کشمش

انواع کشمش صادراتی درجه یک ایران

کشمش سبز قلمی خراسان، کشمش پلویی ملایر، زنجان، بناب و ملکان، تاکستان قزوین، قوچان، کشمش مویز ازبک، کاشمر و شیراز

بعضی از این رقم ها به دسته های کوچکتری نیز تقسیم می گردند مثل کشمش پلویی که به سه دسته تیزابی، آفتابی و انگوری گلدن تقسیم می شوند.
همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید هر کدام از این محصول ها را باغداران منطقه ای از ایران تولید می نمایند که از نظر جغرافیایی با هم فاصله دارند و این امر هزینه تولید را بالا می برد اگر بخواهیم وارد تولید همه آن ها بشویم، بنظر می رسد کار منطقی نمی باشد.
کاری که کارشناسان این مجموعه برنامه ریزی نموده اند برای ساپورت همه انواع کشمش این است که گروه هلدینگی با عنوان کارخانجات تولید کشمش فراسیناپس تشکیل داده و در شهر های مختلف شعبه دایر نموده است.

یک دفتر در خراسان و دیگری را در همدان تا بتوانیم به کار خود وسعت داده و همه مدل کشمشی را در سبد خود برای مشتری عرضه نموده و هزینه ها را کاهش داد.
البته استان آذربایجان را نیز دفتر احداث نموده ایم.

قیمت خرید عمده کشمش

قیمت خرید عمده کشمش آفتابی تاکستان قزوین

بهترین نوع برای صادرات کشمش به اروپا این مدل است.

از میان انواع کشمش آفتابی تاکستان قزوین بهترین می باشد و البته این مدل کشمش کمتر یافت می شود از این رو در خود تاکستان هزینه برای دفتر زدن ننموده ایم و کشمش این شهر را خریده برای فرآوری به دفاتر کارخانجات کشمش قزوین انتقال داده تا از زیاد شدن هزینه تولید آن ها پیشگیری نماییم.

قیمت خرید عمده کشمش

قیمت خرید عمده کشمش سبز مستقیم از کارخانه کاشمر

کشمش سبز قلمی جزو گرانترین مدل کشمش های ایران می باشد که بخاطر بی بدیل بودن آن در جهان برای کشور ما برند شده است و با قیمت های بسیار عالی حتی در ژاپن و چین نیز فروش می رود.

کارخانه کشمش کاشمر گروه تولیدی تجاری فراسیناپس جزو مدرن ترین ها بوده و البته قیمت محصولات آن نیز پایین نخواهد بود.

در این مجموعه بجز کشمش سبز صادراتی ممتاز کشمش طلایی کاشمر که بدون دانه و قد ۲ الی ۳ سانتی دارد نیز تولید می گردد.

قیمت خرید عمده کشمش

قیمت خرید عمده کشمش چمنی

کشمش چمنی قوچان به واحد کاشمر منتقل شده و با کمترین قیمت ارائه می گردد.

این کشمش تیزابی را تقریبا می توان گفت چشم نواز ترین کشمش پلویی تیزابی ایران.

قیمت خرید عمده کشمش

قیمت خرید عمده کشمش تیزابی پلویی

از این رو در زنجان برای احداث کارخانه نیز هزینه نموده ایم که با توجه به بالاترین میزان تولید کشمش تیزابی با کیفیت در این منطقه و همچنین نزدیک بودن به روسیه، گرجستان، ترکیه و اکراین و البته مهمتر از همه نزدیکی به بندر انزلی و راه آبی. بسیار در کم نمودن قیمت محصول نهایی تاثیر خواهد داشت.

قیمت خرید عمده کشمش پلویی طلایی اعلا

قیمت خرید عمده کشمش

این برنامه ریزی کارشناسی شده است که باعث شده هزینه های تولید کشمش در مجموعه ما کاهش یابد و کشمش را با رقابتی ترین قیمت ممکن بفروشیم.

با این تدبیر تقریبا قیمت خرید عمده کشمش از گروه کرخانجات کشمش فراسیناپس در کل کشور کمتر و در عین حال با کیفیت صادراتی نیز می باشد.
دسته بندی های دیگری نیز برای انواع کشمش وجود دارد اما این مدل بهترین آن ها برای کم کردن هزینه تولید می باشد.
یکی دیگر از سوالاتی که مطرح شد این است که در خرید کشمش قیمت مهمتر است یا کیفیت؟
بستگی به نوع کاربرد آن ها می توان گفت هردو در جای خود مهم هستند.
کشمش ایران از نظر کیفیت مورد تایید دنیا بوده و برند می باشد، به همین جهت قیمت آن در بحث صادرات زیاد مطرح نیست و کیفیت در بحث صادرات مهمتر بنظر می رسد.

این قانون تجارت است که اگر کالایی برند شده باشد مشتری حاضر است هزینه بیشتری برای تهیه آن بپردازد.
از طرفی وقتی به شخصی کالای با کیفیت پایین و با قیمت معمولی بفروشید قطعا بدانید که در دراز مدت مشنری خود را از دست داده اید.
بعضی از کارشناسان بر این باورند که قیمت نقش اساسی تری را در میزان خرید کشمش بازی می کند، این بدان معناست که تجار برخی کشورها، قیمت خرید عمده کشمش ارزان را می پسندند، حتی اگر بشود از کیفیت جنس کم نمود.
ما با این گونه تجار زیاد سر و کار داشتیم، کسانی که با عراقی ها تجارت می کنند با مدیر فروش شرکت ما تماس می گیرند برای خرید عمده کشمش و از ایشان درخواست نموده که جنس ارزان ارزان بخرند با کمترین کیفیت!!!
درست است که بخشی از عراق ثروتمند نیستند اما با تامین چنین سفارشاتی در نهایت، مشتریان ازدست خواهند رفت. هرچند که سود بسیار بیشتری برای تولید کننده خواهد داشت.

اما در مجموعه ما گزینه های دیگری نیز به اینجور تجار پیشنهاد می گردد که نه گران است و نه بی کیفیت.

خرید کشمش درجه۱ معمولی از شرکت.

قیمت خرید عمده کشمش

قیمت خرید عمده کشمش گلدن درجه یک معمولی

در مجموعه فراسیناپس برای کشمش طلایی انگوری دو نوع سطح طراحی شده و تولید می گردد:

  1. کشمش گلدن درجه۱ اعلا
  2. کشمش طلایی درجه ۱ معمولی

کشمش گلدن درجه یک معمولی برای کشور هایی که از نظر مالی ضعیف هستند بسیار قیمت مناسب بوده و در عین حال تنها تفاوت آن ها با کشمش درجه یک اعلا در شفافیت رنگ می باشد. و از کشمش های ضعیف بسیار بهتر است.

اگر شما نیز با ما هم عقیده هستید و تمام تلاشتان این است مشتری از خریدن کالای با کیفیت شما لذت ببرد می توان برای خرید کشمش اعلا و خرید کشمش درجه یک معمولی با گارانتی به قسمت تماس با ما سایت رفته و با مدیر فروش مربوطه تماس بگیرید.
صداقت در درجه بالاتری از سود خواهد بود.
به امید دیدار شما در حال یا آینده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما