قیمت روز زعفران پوشال فله تربت حیدریه

تجار عزیز حوزه زعفران، جالب است که بدانید عمده محصولی که در تربت حیدریه تولید می شود پوشال بوده و بصورت فله روانه بازار مصرف و صادرات عمده می شود. در ادامه اطلاعت بیشتر نظیر قیمت روز و سایر
تولید زعفران نگین و ممتاز مرغوب و اعلاء هنر و تجربه می خواهد که شاید بیشتر تولید کننده های ما این هنر را نداشته باشند.
این یک دلیل آن می باشد که تولید کننده بیشتر بسمت تولید پوشال می رود در صورتی که معمولا نوع نگین و ممتار هم مشتری پسندتر و هم ارزش افزوده بیشتری نسبت به پوشال دارد.
در هر صورت دلایل دیگری برای این موضوع نیز متصور است.
اما بزرگترین مشکل تولید زعفران از نوع پوشال این است که بیشتر کشاورزان جنس خود را به دلال ها می دهند و دلال ها نیز بخاطر سود غیر منطقی بیشتر انواع کار های غیر اصولی را بر روی زعفران انجام می دهند به عنوان مثال خشک کردن کلاله زعفران بصورت غیر اصولی و… از طرفی عرضه خود آن بصورت فله و بدون بسته بندی بهداشتی نیز بازار را بی ثبات و بی نظم نموده.

زعفران را چگونه خشک کنیم

زعفران را چگونه خشک کنیم

همانطور که گفتیم روش جدیدی که
عموم مردم با آن زعفران را خشک می کنند این است که زعفران را در طبقات می ریزند و طبقات را روی بخاری گذاشته و شعله آن را کم می کنند و بعضی وقتا نیز بیشترشان کلاله ها را برای این که سفیدی آن همرنگ زعفران شود داخل ماهی تابه ریخته و بر روی هرارت مستقیم گاز می گذارند که کاملا اشتباه بوده و کفیت و اسانس زعفران را از بین می برد.این روش طبقاتی
باز از روش سنتی بهتر است

خشکاندن سنتی زعفران پوشال

خشکاندن سنتی زعفران پوشال

در روش سنتی رشته های کلاله را بر روی کاغذ یا روزنامه ریخته و در سایه می گذارند تا به مرور زمان خشک شود.اما از همه این ها بهتر و استاندارد صادراتی خشک کردن با دستگاه می باشد.

قیمت دستگاه زعفران خشک کن

قیمت دستگاه زعفران خشک کن

دستگاه خشک کن در دو مدل صنعتی و خانگی ساخته می شود که قیمت مناسبی دارند و کیفیت محصول نهایی را بسیار بالا برده در حد استاندارد های صادراتی.سایر توضیحات و گرفتن قیمت روز این محصولات را همکاران بخش زعفران ما در فراسیناپس بصورت تلفنی ارائه خواهند نمود.به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.به پیشرفت کارتان حتما کمک خواهیم نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما