قیمت کشمش درجه۱ انواع طلایی دودی پلویی صادراتی

قیمت کشمش درجه۱ دودی گلدن برای صادرات به قطر و امارات در سایت فراسیناپس چقدر می باشد؟ بهترین کشمش ها، برای صادرات کدام نمونه ها می باشد؟ کشمش گلدن درجه۱ چه مشخصاتی دارد و چگونه می توان بصورت عمده آن را خریداری نمود؟ برای صادرات کشمش به عراق بهتر است چه فاکتور هایی را در خریدمان دقت نماییم؟ تجار و بازرگانان قطر، مشتری چه نوع کشمشی از انواع کشمش ایرانی می باشند؟

سوالی در اول این متن مطرح گردید که برای اطلاع از قیمت روز انواع کشمش بنظر می رسد که بایستی ابتدا این سوال پاسخ داده شود و بعد روی قیمت را باز نمود.

بهترین کشمش ها، برای صادرات کدام نمونه ها می باشد؟

همه فعالان بازار می دانند که هرچه کیفیت یک جنس بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می باشد.

نکته جالب برای تعیین قیمت کشمش درجه۱ این است که اول باید بدانیم مقصد کشمش کدام کشور است. کشمش به عراق می رود یا به امارات شایدم به کشور های جنوب شرق آسیا یا حتی اروپا؟

تعریف درجه۱ بودن در همه این کشور ها متفاوت می باشد و آنالیز ورود کشمش به آن ها بسیار متفاوت است.

مشخصات کشمش درجه۱ برای صادرات

به عنوان مثال کشمشی که به قطر صادر می شود و بسیار در انتخاب آن حساس می باشند و برای خرید آن نیز حاضر هستند پول خوبی بپردازند را اگر به کره جنوبی یا ژاپن و حتی تایلند، کانادا و اکراین و روسیه صادر نمایید اصلا یک دلار هم برای خرید آن به شما نخواهند پرداخت.

برای همین است که وقتی یک تاجر یا صادرکننده عزیز از مدیر فروش شرکت ما قیمت کشمش درجه۱ را می خواهد ابتدا از وی درخواست می شود کشور مقصد کشمش ها را مشخص نمایند تا با توجه به آن قیمت بروز داده شود.

چرا کشور مقصد معیار قیمت کشمش ذرجه۱ است؟

با یک مثال این موضوع را موشکافی خواهیم نمود.

صادرات بهترین کشمش درجه۱ به قطر

قیمت کشمش درجه1

قطر فقط میزبان کشمش های درجه۱ گلدن در انواع کشمش گلدن پلویی و گلدن قلمی و همچنین کشمش سبز قلمی با کیفیت متوسط می باشد.

قیمت کشمش درجه1

اگر صادرکننده و تاجر خشکبار و مواد غذایی می باشید بهتر است برای صادرات سایر انواع کشمش به این کشور تلاش بیهوده ننمایید.

قطر مقصد انواع کشمشی است که نام برده شد. برای آشنایی بیشتر با سلیقه تجار این کشور و صادرات کشمش به آن بهتر است لینک صادرات کشمش به قطر را دنبال نمایید.

بصورت مختصر اگر بخواهیم بگویم که قطری ها چه کشمشی را می پسنددند، می توان گفت رنگ کشمش گلدن برای تجار این کشور بسیار مهم است و ملاک اصلی برای قیمت گذاری و انجام معامله با آن ها می باشد. کشمش طلایی که برای این کشور تهیه می شود بایستی حتما یکدست و رنگ زرد روشن داشته باشد در غیر اینصورت نمی توان با آن ها مذاکره فروش را انجام داد. و از طرفی با قیمت های پرت نیز میانه خوبی ندارند و روی تلخ به طرف مقابلشان نشان خواهند داد.

تجربه چندین ساله ما در تولید بار برای صادرات به این کشور است که با قاطعیت می توانیم در مورد تجارت با آن ها نظر دهیم.

بارها بوده که به آنجا کشمش فرستاده ایم که در نظر خودمان کشمش عالی بوده است اما وقتی به مقصد رسیده کل بار برگشت خورده است. البته که این تجراب و ضرر ها برای ما سود های زیادی نیز داشته است چون الان دقیقا می دانیم مشتری قطری چه می خواهد و با چه قیمتی؟

این تجربه به رایگان در اختیار همه صادرکنندگان ایرانی نیز قرار داده می شود فقط کافیست اسم کشور مقصد و میزان تناژ کشمش خود را برای کارشناس و مدیر فروش شرکت فراسیناپس ارسال نمایید تا مشخصات کامل کشمش و قیمت روز مناسب برای صادرات به شما داده شود.

مطالعه سایر مقالات برای انجام صادرات کشمش در ذیل پیشنهاد می شود

  • صادرات کشمش به عراق
  • صادرات کشمش به پاکستان
  • صادرات و فروش کشمش به روسیه
  • صادرات کشمش به امارات
  • صادرات کشمش به کانادا
  • صادرات کشمش به اکراین
  • صادرات کشمش به ارمنستان
  • صادرات کشمش به گرجستان
  • صادرات کشمش به ژاپن

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما