کارگاه تولید کشمش سبز قلمی صادراتی کاشمر افتتاح شد

کارگاه تولید کشمش سبز با اشل و انواع بسته بندی کارتنی و پلاستیکی در کاشمر قطب تولید کشمش سبز قلمی جهان افتتاح گردید. آیا ما جوابگوی نیاز صادراتی کشمش کشور های همسایه خود هستیم؟ جدیدترین تکنولوژی صنایع کشمش سازی ما چیست؟

همواره صادرات کشمش سبز یکی از ارز آورترین کالا های کشاورزی برای کشور ما می باشد و دلیل آن علاقه خارجی ها و کارخانه های صنایع غذایی آن ها به این محصول می باشد.

در سال های اخیر با توجه به کاهش چشمگیر سطح آب در کاشمر، قطب تولید کشمش سبز ایران و جهان، تعداد زیادی از باغات انگور پیکامی این منطقه در اثر تنش آبی خشک شده اند و با توجه به عدم مدیریت نادرست مصرف آب در بخش کشاورزی آن باغ هایی که خشک نشده اند در آینده نزدیک خشک خواهند شد.

همواره منطقه خراسان، با تنش آبی شدید روبرو است و علاوه بر خشک‌سالی مشکل برداشت اضافه از چاه های عمیق در منابع آبی اختلال ایجاد نموده است.

تنش آبی شدید بجز از بین بردن باغ های انگور کاشمر، باعث گردیده کیفیت محصول کشمش قلمی نیز پایین آید

این عوامل نه تنها کشمش سبز صادراتی بلکه صادرات کشمش ایران را با چالش و خطرات جدی مواجه نموده است و باعث شده ما کم کم نتوانیم جوابگوی نیاز های بسیار زیاد کشمش کشور های جهان و حتی کشور های همسایه خود باشیم.

قابل توجه:

تولیدکنندگان اصلی کشمش صادراتی ایران

کارگاه تولید کشمش سبز

نیاز ها هر روزه به کشمش، مخصوصا کشمش سبز ما بیشتر می شود و هر روزه از تولید ما نیز کاسته می شود و دلیل افزایش بی سابقه قیمت این محصولات در این سال ها نیز همین می باشد، در این میان امکان دارد بخشی از مشکل کم شدن کیفیت را بتوان در صنایع کشمش سازی جبران نمود و با احداث کارگاه تولید کشمش سبز قلمی پیشرفته در کاشمر این کار را انجام داد.

همه تجار و حرفه ایی های این بازار در جریان هستند که صنایع حال حاضر ما برای فراوری انبوه کشمش بروز نمی باشند و هم کیفیت محصول را از بین می برند و هم بسته بندی مطلوب مشتری پسند ندارند.

این نیاز بود که ما را به آن سمت سوق داد که با حمایت های نهاد های مربوطه اقدام به تاسیس شرکت خود نماییم.

بهتر نمودن کیفیت و سورت مدرن و همچنین انواع بسته بندی شیک و استاندارد جزو اهدافی می باشد که منجر به راه اندازی این واحد تولیدی کشمش در منطقه شد.

در حال حاضر این کارخانه بی نظیر می باشد و امید می رود مانند این واحد تولیدی باز هم به همت اقشار تولید کننده در منطقه شروع بکار نمایند تا بتوانیم معایب موجود و بحران های پیش رو را از میان برداریم.

در کنار راه اندازی کارگاه تولید کشمش سبز و زرد قلمی یکی دیگر از اقدامات انجام شده راه اندازی و شروع بکار سایت بازار کشمش این مجموعه می باشد تا باز هم در جهت خدمات رسانی به مشتریان بتوان قدم متفاوتی برداشته شود.

عرضه مستقیم محصولات کارگاه تولید کشمش سبز

کارگاه تولید کشمش سبز

اگر ما کشمش بسیار اعلا ممتاز تولید نماییم و نتوانیم خود را در دسترس مستقیم مشتریان خود قرار دهیم، باز هم نخواهیم توانست اهداف خود را محقق کنیم.

بهترین بسته بندی کارگاه تولید کشمش سبز صادراتی

کارگاه تولید کشمش سبز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما