صادرات مستقیم کشمش سبز بدون هسته

از مهمترین شیوه های ارز آوری و افزایش درآمد، صادرات مستقیم محصولات است که راحت تر و سریع تر می باشد؛ این کار امروزه برای انواع کشمش سبز بدون هسته ایرانی که در نقاط مختلف جهان بسیار طرفدار دارند نیز انجام می گیرد.

صادرات کشمش سبز

کشمش سبز بی دانه به عنوان بهترین نوع کشمش شناخته می شود که هنوز هم نظیری نداشته و از لحاظ کیفی در رده بالاتری نسبت به هر محصول دیگر قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به ترکیه

اگرچه امروزه کشمش سبز بدون دانه در برخی از کشورها به سختی پیدا می شود؛ اما تولید این محصول در کشور ما به طور انبوه انجام می گیرد و آن را در تناژ بالا و با قیمتهای بسیار مناسب می توان خریداری کرد و به همین علت کشمش سبز صادراتی می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای صادرات و کسب درآمد و ثروت باشد.

جالب است بدانید که تولیدات کارخانه کشمش کاشمر در کشورمان بیش از نیاز بازار های داخلی می باشد و این محصولات را بیشتر در بازارهای خارجی به فروش می رسانند. امروزه صادرات این محصول به شکل های مختلفی انجام می گیرد و نه تنها کشورهای همسایه و نزدیک بلکه بسیاری از کشورهای گوناگون جهان و در قاره های مختلف به عنوان مقصد صادرات شناخته می شوند.

صادرات کشمش سبز

بهترین کشمش سبز ایرانی در بسیاری از نقاط گوناگون جهان مورد استقبال واقع می گردد؛ به همین علت امروزه تجارت خارجی این محصول یا همان صادرات برون مرزی نیز در حال افزایش می باشد.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز ایرانی

امروز کشمش سبز ایرانی در نقاط مختلف جهان به طور عمده سفارش دارد و هر ساله مقادیر قابل توجهی از کشمش ایرانی از طریق صادرات به فروش می رسد. محصولاتی که برای صادرات آماده می ‌شوند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و در تهیه آنها علاوه بر آن که همه نکات بهداشتی و غذایی مورد توجه است، بلکه از بهترین بسته بندی ها هم برای محصول استفاده می شود.

این محصولات را به عنوان خشکبار لاکچری می شناسیم که فروش آنها فقط محدود به صادرات نیست، بلکه در داخل کشور هم طرفداران خود را دارند؛ اما بیشتر فروش آنها از طریق صادرات مستقیم B2B انجام می پذیرد.

بیشتر استفاده های خارجی مربوط به این دسته از محصولات است و بیشتر کشمش های ایرانی صادراتی از نوع محصولات آجیلی هستند و همین محصولات سبب معروف شدن کشمش ایرانی در سطح جهانی شده اند، به طوری که در حال حاضر ایران جزو سه تولید کننده کشمش برتر جهان قرار دارد و حتی کشمش ضایعاتی آن نیز صادرات می شود.

صادرات کشمش سبز

کشمش ضایعاتی کاشمر

یکی از متفاوت ترین کاربردهای کشمش ها که به ضایعات آنها مربوطه است در اینجا تشریح می شود؛ جالب است بدانید ضایعات کشمش دور ریختنی نیستند.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز پیکامی

برای بسیاری از ما همواره سوال است که ضایعات کشمش چه استفاده هایی دارند؟ همانطور که اطلاع دارید وقتی عمل خشک کردن انگور به پایان می ‌رسد، محصولات درجه بندی می شوند.

وقتی که کشمش صادراتی کاشمر بصورت درجه یک و درجه دو جداسازی شدند، بخشی از محصول به عنوان ضایعات کشمش و پسماند به دست می آید.

این ضایعات علاوه بر ساقه کشمش شامل کشمش های له شده و زخمی می باشند، همچنین ممکن است محصولات آفت خورده و کرم زده نیز در بین آنها موجود باشد؛ اما در هر حال این ضایعات دور ریختنی نیستند، بلکه به دلیل ارزش غذایی بالایی که در این محصول وجود دارد آنها را مستقیماً در خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می دهند.

صادرات کشمش سبز

ضایعات کشمش نه ‌تنها برای پرنده های زینتی مانند طوطی بلکه برای حیوانات پرورشی مانند اسب و هرگونه دام و طیور دیگر قابل استفاده هستند؛ زیرا عناصر مفید زیادی در آنها موجود است که با افزوده شدن این ضایعات به خوراک جانور مورد نظر می توان بهترین ماده غذایی را در اختیار آن قرار داد.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به روسیه

همین ارزش بالای غذایی این محصول را نیز تبدیل به گزینه ایی محبوب برای صادرات نموده است، برای اینگونه مصارف، معمولاً ضایعات کشمش تا حدودی خرد می ‌شوند تا به دانه های ریزتری تبدیل شده و سپس در خوراک موردنظر اضافه می شوند.

با توجه به صحبت هایی که در اینجا شد باید بدانید که حتی ضایعات کشمش نیز قابل استفاده می باشند و آنها را به منظور استفاده در خوراک دام و طیور حتماً جداسازی می کنند و این واقعیت از ارزش بالای کشمش و کاربردهای نامحدود آن حکایت می کند.

صادرات کشمش سبز

کشمش صادراتی اعلا

صادرات در دنیای امروزی بسیار پیشرفت کرده و در کشور ما که به عنوان قطب تولید بسیاری از محصولات شناخته می ‌شود، نیز این کار بسیار انجام می‌ شود.

بیشتر بخوانید: قیمت هر کیلو کشمش سبز امروز

کشمشی درجه یک از جمله محصولات بدون ضایعات است که برای صادرات همواره در اولویت قرار دارد. اگر چه انواع گوناگونی از کشمش را می توان صادر کرد اما در اینجا بحث ما پیرامون بهترین نوع این محصول یعنی کشمش سبز بدون هسته می باشد.

تجربه نشان داده که این نوع از کشمش در مقایسه با سایر محصولات بیشتر مورد توجه قرار می‌ گیرد و بسیاری از صادرکنندگان نیز برای موفقیت در تجارت خود ترجیح می دهند به لیست قیمت کشمش سبز روزانه دسترسی داشته تا این محصول را با بهترین قیمت خریداری کنند.

معمولاً در خرید عمده این محصول در تناژ بالا برای تاجران مشکلاتی وجود دارد و کسانی که بخواهند این محصول را با کیفیت واقعی و با مناسب ترین قیمت ها خریداری کنند و میزان سفارش آنها هم بالا است حتماً باید از طریق مراکز مهم برای این کار اقدام کنند تا نیاز خود را یکجا بتوانند تامین کنند.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید نیازی به نگرانی نمی باشد؛ زیرا از طریق همین مجموعه به راحتی می توانید با تولیدکنندگان اصلی ارتباط برقرار کرده و هر مقدار از این محصول را که بخواهید با اطمینان کافی خریداری کنید.

این مجموعه به عنوان یکی از واحد های فروش اصلی و صادرات کشمش سبز کاشمر محصولات خود را به طور عمده عرضه می کند و تمامی تاجران و خریداران عمده از نقاط گوناگون کشور می ‌توانند جهت خرید تضمین شده و عمده این محصول اقدام کنند.

صادرات کشمش سبز

با خرید از طریق این مجموعه محصولات مورد نیاز خود را به طور مستقیم خریداری خواهید کرد و در این صورت نه تنها کیفیت محصول ضمانت شده می باشد، بلکه آنها را به طور مستقیم خریداری می کنید و سفارش های شما بدون معطلی عرضه می شوند و قیمت های فوق العاده ای نیز برای محصولات شاهد خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما