کم ترین قیمت کشمش سبز درجه 1 ایران

کشمش سبز درجه 1 ایران که با نظارت مستقیم گروه کنترل و کیفیت و تحت نظر وزارت بهداشت فرآوری شده است را با کم ترین قیمت می توانید خریداری کنید؛ برای این کار فقط کافی است با ما ارتباط برقرار کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کشمش سبز درجه 1

این روزها که تولید کشمش در هر مکانی انجام می پذیرد، کمتر تولید کننده ای می تواند نوع درجه یک این محصول را تولید کند.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز ایرانی

به عبارت دیگر دایر نمودن تولیدی کشمش سبز درجه یک کار هرکسی نیست و اگر در این زمینه ماهر نباشید نه تنها این کار هزینه های زیادی برای شما به همراه خواهد داشت بلکه این کار باعث می شود که وقت زیادی صرف کنید و نتیجه مطلوبی هم از این کار نگیرید.

تولید کشمش سبز درجه یک به مهارت خاصی نیاز دارد و همین مهارت هاست که خود را به صورت تفاوت در کشمش های تولیدی نشان می‌ دهند.

امروزه فقط در برخی از مناطق مهم کشور اقدام به تولید کشمش سبز درجه 1 می گردد. اگر چه مناطقی همچون قزوین و ملایر نیز در زمینه تولید کشمش می درخشند؛ اما در این مناطق بیشتر محصولات آفتابی با استفاده از سایر ارقام انگور ها تولید می شوند. ولی کشمش سبز درجه یک پیکامی اصل و سایه خشک بیشتر مربوط به شرق کشور یعنی استان خراسان می باشد و محصولات کاشمری بهتر از هر محصولات دیگر خودنمایی می‌ کنند.

برای خرید ارزان کشمش تنها راه خرید نوع درجه پایین این محصول نمی باشد، بلکه نوع درجه یک و برتر این محصول را هم می توان با بهترین قیمت ها از کارخانه کشمش کاشمر و کارخانه کشمش خلیل آباد خریداری کرد.

کشمش سبز درجه 1

در واقع برای آنکه بتوانید محصول را ارزان تر از هر جای دیگر خریداری کنید لازم است که برای این کار به درستی قدم بردارید.

بیشتر بخوانید: قیمت کشمش سبز بسته بندی

وقتی شما محصول را از مکان اصلی خریداری می کنید، قطعاً این محصول را می توانید بسیار ارزان تر از هر مرکز دیگر و گاهی اوقات با نصف قیمت خریداری کنید.

به طور مثال خرید بی واسطه محصول یکی از روش های بسیار تاثیرگذار در این زمینه می باشد.

منظور از خرید بی واسطه این است که محصول را مستقیم از تولیدی و تولید کننده اصلی خریداری کنید و برای خرید کشمش های سبز درجه یک هم می شود این کار را انجام داد.

کشمشها نیز دارای قیمت های مشخصی می باشند؛ اما همین که محصولات از مکان تولید کننده فاصله پیدا می کنند و قیمت آنها افزایش پیدا می‌ کند، در صورتی که واسطه های فروش بیشتر شوند، قیمت محصول هم به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

در حالت کلی خرید مستقیم کشمش با قیمت منصفانه و ارزان کار دشواری نیست؛ اما این کار را از طریق هر مرکزی نمی توان انجام داد. مراکزی که در زمینه توزیع و فروش این محصول به طور مستقیم فعالیت دارند، آماده ارائه خدمات بیشتری به شما بوده و محصولات را ارزان تر از آن چیزی که تصور می کنید در اختیار شما قرار می دهند.

تولید و صادرات کشمش

کشمش تنها محصولی است که از زمان کشت تا زمان فروش و صادرات به شکل های مختلفی تغییر هویت می دهد. این محصول که در ابتدا انگور نارس یا همان غوره است، از نظر شکل ظاهری و کاربرد هایی که دارد متفاوت می باشد. بعد از آن به نوعی میوه رسیده یا همان انگور تبدیل می گردد و در نهایت باید میوه از روی درخت چیده شده و زمینه برای خشک شدن آن فراهم شود.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به روسیه

مراحل فوق برای همه کشمش ها به این صورت است؛ اما در مرحله تبدیل انگور به کشمش خود انواع متفاوتی دارد و تولیدکنندگان از هر روش ممکن است برای این کار استفاده کنند.

فرآیند تولید کشمش از روش های سایه خشک، آفتابی، تیزابی، کشمش شغاری، درختی و سایه خشک خارج نیست. گاهی اوقات استفاده از یک روش  خاص برای تولید کشمش به نوع نام گذاری برای محصول هم تبدیل می شود.

بعد از تولید کشمش، اقدامات دیگری مانند درجه بندی کردن محصول بر روی آن صورت می پذیرد و در نهایت محصول باید بسته بندی شده و برای صادرات آماده شود. این مرحله خود چندین عمل مختلف را شامل می‌ شود و نوع بسته بندی هایی که برای محصول در نظر گرفته می شود بنا به سفارش مشتری ممکن است متفاوت باشد.

در نهایت باید محصولات تولید شده انتقال پیدا کنند و به مقصد صادرات برسند؛ باید توجه داشته باشید که در این میان برخی از اقدامات خاص مانند مراحل اداری مربوط به صادرات نیز باید مرحله به مرحله انجام می شوند.

با اینکه ممکن است صادرات کشمش ایرانی کاری زمان بر باشد؛ اما این محصول به علت کیفیت بالایی که دارد دارای مشتریان خارجی زیادی بوده و صادرات این محصول نسبت به فروش آن در داخل کشور خیلی بیشتر انجام می شود.

کشمش سبز درجه 1

قیمت کشمش سبز درجه یک

با توجه به اینکه میزان مصرف کشمش سبز درجه یک همیشه بالا است و این محصول را مردم به عنوان نوعی خشکبار قبول دارند، خرید کشمش سبز درجه یک همیشه در دستور کار است.

بیشتر بخوانید: قیمت هر کیلو کشمش سبز امروز

شما به عنوان خریدار و مصرف کننده این محصول ممکن است به هر روشی برای خرید آن اقدام کنید. اما شیوه های خرید اینترنتی بیشتر مد نظر می باشند.

شما با خرید این محصول به صورت اینترنتی دیگر مجبور نیستید که ساعت ها وقت خود را برای بازار رفتن صرف کنید و به دنبال مراکز فروش معتبر در کوچه و خیابان ها بگردید و فقط با صرف چند دقیقه وقت و آن هم در منزل و به آسان ترین شکل می توانید با مراکز فروش معتبر ارتباط برقرار کنید.

این کار را نه تنها مصرف کنندگان، بلکه خریداران عمده هم می توانند انجام دهند؛ امروزه با وجود سایت های معتبر اینترنتی فروشنده کشمش دیگر نیازی به خرید حضوری نخواهید داشت و بسیار راحت و مطمئن می توانید با مراکز فروش امن در ارتباط باشید.

در این مجموعه به عنوان یکی از واحد های فروش اصلی می توانید در بهترین شرایط برای خرید مستقیم برترین محصولات ایرانی اقدام کنید و کشمش سبز را در این مجموعه می توانید مستقیما از تولیدکنندگان اصلی تهیه کنید.

کشمش سبز درجه 1

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهرمند شدن از راهنمایی‌ های کارشناسان فروش ما از طریق همین مجموعه می توانید با آنها در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: صادرات کشمش به ترکیه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما