قیمت خرید عمده کشمش آجیلی شب یلدا

شب یلدا برای ما ایرانیها شبی متفاوت می باشد که معمولا آن را با جشن و شادی سپری می کنیم و استفاده از تنقلات خوب مانند کشمش آجیلی در آن رایج است و بنابراین بازار خرید عمده این محصول در ایام نزدیک به یلدا همیشه شلوغ است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت کشمش آجیلی

این که مصرف برخی از خشکبار و محصولات از گذشته‌ های دور تاکنون ادامه پیدا کرده است و آن محصول همواره به عنوان محصولی ارزشمند شناخته می شود، برای ما بیانگر این واقعیت است که ارزش غذایی آن بالا می باشد و محصولی سرشار از فایده است، کشمشهای آجیلی نمونه ای بارز از این محصولات هستند که جایگاه خود را به عنوان یک آجیل شب یلدا از گذشته تاکنون به خوبی حفظ کرده اند و هنوز هم محبوبیت بالایی نزد مصرف‌کنندگان دارند.

بیشتر بخوانید: کشمش سبز ایرانی

به علت آنکه در شب یلدا انواع مختلفی از کشمش را می توان استفاده کرد، امروزه مدلهای مختلفی از این محصول تولید می شود، اما نوع آجیلی آنها همواره دسته ای برتر به شمار می ‌آیند و از ویژگیهای آنها داشتن سایز بزرگ، رنگ روشن و طعم خوب می باشد، به طور مثال کشمش سبز اعلا گونه ‌ای از آنها می باشد که مصرف کنندگان و علاقه ‌مندان به کشمش بیشتر به خرید آن روی می آورند.

همان قدر که کیفیت یک محصول برای مصرف کننده اهمیت دارد، قیمت آن نیز مهم می باشد و مصرف کنندگان محصولاتی را بهتر خریداری می کنند که دو کمیت کیفیت و قیمت مناسب را در خود داشته باشند، اما همانطور که شما هم اطلاع دارید قیمت کشمش آجیلی تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار دارد و در اینجا به منظور آشنایی بیشتر تلاش می کنیم تا این مسئله را بیشتر باز کنیم.

به صورت مختصر و مفید می توان گفت که کیفیت به طور طبیعی قیمت را به دنبال خود دارد و این دو با یکدیگر نسبت مستقیم دارند، به این صورت که هر چه کیفیت بالاتر می ‌رود، قیمت نیز بالاتر خواهد بود، اما همه قیمت کشمش ناشی از کیفیت محصول نمی گردد بلکه عوامل دیگری مانند نوع بسته بندیهایی که برای محصول در نظر گرفته می‌ شود، میزان تازه بودن، درجه یک بودن محصول و هزینه های مربوط به انتقال محصولات از مکانی به مکان دیگر بر روی قیمت آنها تاثیر دارد، اما در هر صورت فروشنده این محصولات موظف می باشد که آنها را با قیمتهای مشخص به مشتریان عرضه کنند، اما از آنجایی که فروشندگان زیادی در این زمینه فعالیت دارند تنها فروشندگان اصلی هستند که محصولات را با قیمتهای اصلی به مشتری ارائه می کنند.

لازم به ذکر است بدانید که روش تولید کشمش نیز می تواند بر روی کیفیت و در نتیجه مقدار قیمت آنها اثر گذار باشد و کشمشهای آفتابی، سایه خشک و تیزابی که هر کدام از روشی متفاوت تولید شده اند از این نظر فرق دارند.

قیمت کشمش آجیلی

فروش کشمش آجیلی درجه یک

با اینکه قیمت گذاری و نرخ روز کشمش آجیلی درجه یک با توجه به نوع آن مشخص می شود، اما چگونگی فروش آن بسیار مهم می باشد و در صورتی که محصولات به طور مستقیم به فروش برسند و عرضه آنها توسط کادر فروش اصلی صورت پذیرد، قیمت محصول بسیار منصفانه خواهد بود، با این وجود برخی دیگر از فروشندگان به عنوان واسطه عمل می کنند و آنها را با قیمتهایی بیش از قیمت اصلی به فروش می رسانند.

بیشتر بخوانید: قیمت هر کیلو کشمش سبز

از آنجایی که کشمشها جزو خشکبار پر محصول می باشند و هر ساله نسبت به خشکبار دیگر بیشتر تولید می شوند، این محصول را با قیمتهای مناسب‌ تری می توان خریداری کرد، همچنین تقریباً تمامی محصولات موجود در بازارهای داخلی از نوع محصولات ایرانی می باشد که هم انگور به کار رفته در تولید آنها از نوع محصول ایرانی می باشد و هم این که تولید آنها توسط تولیدکنندگان داخلی انجام گرفته است، از این رو با قیمتهای منصفانه ای وارد بازارها می شوند، به همین علت است که کشمش در بازارهای داخلی همیشه قیمت مناسبی داشته است.

اما گاهی اوقات ممکن است عواملی قیمت محصول را تحت تاثیر قرار بدهند، به طور مثال با نوسان نرخ ارز تقریباً قیمت تمامی کالاهای موجود در بازارهای داخلی تحت تاثیر قرار می‌ گیرد و متناسب با نوسان نرخ ارز، قیمتها نیز نوسانهای کوچک یا بزرگ خواهند داشت.

علاوه بر موارد فوق باید بدانید که گاهی اوقات عوامل دیگری مانند صادرات بی رویه کشمش می تواند منجر به تغییرات قیمت این محصول به صورت صعودی گردد، به همین ترتیب در صورتی که جلوی صادرات محصول گرفته شود و یا آن که واردات آن به طور عمده انجام گیرد، قیمتها روند کاهشی خواهند داشت.

البته امروزه بسیار کم شاهده موارد اخیر می باشیم و معمولاً کشمش با یک قیمت ثابت در بازارها به فروش می رسد، اما با این حال خریدار می ‌تواند آن را با قیمتهای ارزان تری نسبت به نرخ مصوب آن خریداری کند، به طور مثال خریداران عمده که این محصول را در تناژ بالا سفارش می دهند، می توانند آن را زیر قیمت بازار خریداری کنند یا خرید محصول به طور مستقیم از درب کارخانجات تولید کننده یکی از روشهایی است که سبب می شود تا خریدار بتواند محصول را با قیمت ارزان تر خریداری کند.

قیمت کشمش آجیلی

از آنجایی که در واحدهای فروش اصلی ارقام گوناگونی از این محصول به فروش می رسند، فروشندگان لیست قیمت محصولات خود را با ذکر جزئیات مربوط به هر محصول در اختیار مشتری و خریدار قرار می دهند به این ترتیب خریدار می تواند با انواع گوناگون محصول آشنا شده و با اطلاع از نرخ روز هر کدام اقدام به خرید آنها کند.

کشمشها نیز مانند سایر محصولات و خشکبار به دو صورت کیلویی و بسته بندی شده عرضه می گردند که نوع کیلویی آنها به علت نداشتن بسته بندی، با قیمتهای ارزان تر عرضه می شوند و در اغلب مراکز فروش معتبر به منظور رعایت نکات بهداشتی و عرضه محصولات سالم و درجه یک به خریداران، همواره نوع بسته بندی شده محصولات در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

ارقام مختلفی از بهترین کشمشهای ایرانی با مناسب ترین قیمتهای روز در این مجموعه عرضه می شوند که همگی محصولاتی تازه و قابل اطمینان می باشند و سلامت و کیفیت آنها بررسی شده است.

بیشتر بخوانید: خرید مستقیم کشمش سبز

شما نیز برای خرید این محصول به طور مطمئن و جهت داشتن خریدی تضمین شده می توانید مستقیما از طریق این مجموعه با کادر فروش ما ارتباط برقرار کنید و ضمن دریافت اطلاعات لازم در رابطه با هر محصول، سفارشات خود را ظرف مدتی کوتاه به صورت اینترنتی تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما